Leslie Muir - kobieta odwiedziła stary dom i okazało się, że mieszka tam samotny staruszek

Leslie Muir lubi odwiedzać stare, opuszczone domy i ciekawość doprowadziła ją do tej starej posiadłości. Nie spodziewała się, że ktoś w niej mieszka.
Edyta Liebert / 28.09.2016 15:36

Czasem ciekawość to pierwszy stopień do... czynienia dobra! Leslie Muir lubi fotografować, zwłaszcza budynki i naturę. Często przechodziła obok starego domu pewna, że jest opuszczony. Ku jej zdziwieniu, mieszkał tam staruszek. To wzruszające wideo dokumentujące ich spotkania, przywraca wiarę w ludzi.

W 2015 roku Leslie wracała do domu z aparatem w dłoni. Coś podpowiedziało jej, żeby weszła do środka opuszczonego domu. Wówczas odezwała się w niej chęć uwiecznienia miejsca na zdjęciach... Było tam ciemno, wszędzie leżały porozrzucane rzeczy, jakby ktoś przed chwilą opuścił lokum. Okazało się, że wciąż ktoś tam mieszka.

Wystarczy 1 godzina, by pomóc polskim seniorom

W pewnym momencie dziewczyna usłyszała grające radio, a po chwili nieśmiałe "cześć". To właśnie wtedy po raz pierwszy spotkała Lawrence’a. Niewiele myśląc, zrobiła mu zdjęcie i wrzuciła na profil na Instagram z poruszającym wpisem.

 

This is Lawrence. He lives in a house I had believed to be abandoned. The driveway is overgrown, the roof is caving in and the interior would lead anyone to believe this land had been deserted. I found him in the living room. He has a hard time getting around so he spends most of his time in there. Alone. He is missing his right eye and has cataracts infecting the left. Even after noticing a stranger essentially helping themselves to his life he was nothing but sweet and kind to me. He was even nice enough to let me take his picture which I will always treasure. He is a beautiful soul and I plan on visiting him a lot. I'm posting this picture in hopes that it will inspire at least one person to reach out to someone they may have lost contact with or perhaps just forgot about. These old souls are still full of life and I feel blessed to have met this one. #abandoned #thetourist #lost_souls #new_friends

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika The_Tourist 🌎 (@__the_tourist__)


- To jest Lawrence. Mieszka w domu, o którym myślałam, że jest porzucony. Podjazd jest zarośnięty, dach się zapada, aż trudno uwierzyć w to, że ktokolwiek tak mieszka. Znalazłam go w salonie. Ma trudności z poruszaniem się i większość czasu spędza zupełnie sam. Nie ma jednego oka i cierpi na zaćmę. Choć byłam dla niego zupełnie obca, Lawrence okazał mi dużo sympatii i podarował nawet swoje zdjęcie - napisała.

 

Well it's been a while since I've posted anything about this handsome fella so I figured I'd give everyone following his story an update. After a prolonged stay at two different hospitals after his last stroke, Lawrence is now living at a local retirement home and doing much better. He's safe and warm and seems to be fairly happy to be around some new people, although I know he misses home. I bring my dog Violet with me when I go for my visits, and she has now become a favourite around the home and she seems to enjoy herself thoroughly (indulging in yet another cookie as seen above). His birthday is coming up shortly (Valentines day) and we can't wait to celebrate with him, properly... With less pastry for the puppy. 🎂🎉🚫🐶 #thetourist

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika The_Tourist 🌎 (@__the_tourist__)

Dziewczyna nie myślała, że ich drogi ponownie się skrzyżują, ale dziewczyna zaczęła go odwiedzać. Stan zdrowia mężczyzny pogorszył się i Leslie Muir podjęła decyzję o przeniesieniu Lawrence'a do domu opieki.

- Po dwóch pobytach w szpitalu Lawrence mieszka w domu spokojnej starości i czuje się znacznie lepiej. Jest bezpieczny i dobrze spędza mu się czas z innymi ludźmi, choć wiem, że tęskni za swoim domem - ujawniła na Instagramie dziewczyna.

To zdjęcie staruszka wzruszyło tysiące osób

Tagi: video
KOMENTARZE (0)