21-latek nadal nieodnaleziony. Kto jest winien śmierci 18-latki?

Nocą z wtorku na środę (4/5.09.2018 r.) w Łebie dwie 18-latki i 21-latek kąpali się w morzu, w okolicach falochronu. Jedna z dziewczyn nie żyje, mężczyzna nadal nie został odnaleziony. Prokuratura właśnie wszczęła śledztwo dot. nieumyślnego spowodowania śmierci 18-latki.
Magdalena Bury / 5 miesięcy temu
tonące dziecko www.unsplash.com

Prokuratura Rejonowa w Lęborku w dniu 5 września 2018 r. wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci (...) w związku z utonięciem młodej mieszkanki województwa śląskiego, do którego doszło w dniu 05 września 2018 r. około północy w Łebie
- poinformował wczoraj rzecznik prokuratury w Słupsku. 

Dramat na morzu

O tragicznej nocy (4/5.09.br.) w Łebie mówi cała Polska. Trójka młodych osób - dwie 18-latki i 21-latek - po wieczorze w pubie postanowili zażyć nago kąpieli w morzu, w okolicach falochronu. Obowiązywał tam całkowity zakaz kąpieli.

Jak ustalili do tej pory śledczy, młodzi ludzie kąpali się pod wpływem alkoholu. Tylko jedna z 18-latek przeżyła. Zauważył ją przypadkowy przechodzień, który natychmiast zaalarmował służby ratownicze. 21-latek do tej pory nie został odnaleziony. Najprawdopodobniej utonął.

Prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci jeden z 18-latek. Jej ciało zabezpieczono do dalszych badań sekcyjnych.

Na miejscu zdarzenia przez prokuratora przy udziale technika kryminalistycznego policji zostały także przeprowadzone oględziny miejsca tragedii
- poinformowała prokuratura.

Zobacz także:
Trójka młodych nocą kąpała się w morzu w Łebie. 18-latka nie żyje, 21-latek zaginął

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)