POLECAMY

Naczelna Polki.pl w jury IX edycji konkursu Bizneswoman Roku

Magda Klimkowska zasiądzie w jury, które wybierze laureatkę w kategorii Influencerka Roku.
Małgorzata Górecka / 9 miesięcy temu
Naczelna Polki.pl w jury IX edycji konkursu Bizneswoman Roku fot. materiały prasowe
Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku już po raz 9 wyłoni grupę przedsiębiorczych kobiet. Kobiety zostaną nagrodzone w 5 głównych kategoriach: Liderka w Korporacji, Moja Firma, Start-up Roku, Kobieta w Nowych Technologiach, Pomysł na Start.
 
W tym roku pojawią się dodatkowo 3 nowe kategorie (Nauka i Biznes, Male Champion of Change oraz Influencerka Roku) i nagroda specjalna - Grand Prix Kobieta Sztuki. Po raz pierwszy zostaną też nagrodzeni mężczyźni, którzy wspierają kobiety i politykę różnorodności. Do tegorocznego grona jury zaproszona została redaktorka naczelna Polki.pl – Magda Klimkowska
 
Fot. Archiwum prywatne

Magda Klimkowska - redaktorka naczelna Polki.pl

Magda Klimkowska jest redaktorką naczelną największego serwisu dla kobiet w Polsce  od ponad roku. Wcześniej zajmowała się platformą parentingową Edipresse, wspiera WOŚP, UNICEF i wszystkie kobiety.

Wiem, że życie toczy się w internecie. Mam też świadomość, jak ważna jest rola influencerów, którzy wpływają na opinię i często budują światopogląd. Dlatego tak ważne jest, by wyróżniać tych wartościowych.
- Magda Klimkowska, redaktorka naczelna polki.pl

"Polki hołdują zasadzie: Siedź w kącie, a znajdą cię. Ale dziś już właśnie cię nie znajdą" Olga Kozierowska o kampanii #staćmnienasukces

Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2017

Olga Kozierowska często powtarza, że Polkom brakuje wiary w siebie i odwagi mówienia o swoich osiągnięciach. Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku to otwarcie przed kobietami wielu możliwości. Konkurs to nie tylko plebiscyt, ale i szansa na pozyskanie nowych partnerów biznesowych, inwestorów oraz budowania sieci kontaktów niezbędnych do umacniania swojej pozycji zawodowej.

Celem naszego konkursu jest nie tylko uhonorowanie przedsiębiorczych i kreatywnych kobiet realizujących ambitne projekty, ale przede wszystkim nagłośnienie ich sukcesów i wsparcie ich w pozyskaniu partnerów biznesowych oraz inwestorów. Zależy nam, żeby efekty konkursu były wymierne i konkretne, dając szansę na rozwój biznesu. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym naszego kraju i promowania polityki różnorodności
– tłumaczy Olga Kozierowska, pomysłodawczyni konkursu i współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do konkursu można przystąpić zgłaszając się samemu. Należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie konkursu i przesłać go na adres konkurs@bizneswomanroku.pl. Można też zostać nominowanym przez osobę trzecią. Po otrzymaniu zawiadomienia od organizatora, trzeba jedynie wypełnić i przesłać odpowiedni formularz na adres konkurs@bizneswomanroku.pl.

Konkurs składa się z trzech etapów.

  1. Wstępna selekcja nominowanych.
  2. Wybór finalistek przez Lożę Ekspertów.
  3. Wybór laureatek przez Jury, w którego skład wchodzą czołowi przedstawiciele świata biznesu oraz reprezentanci największych firm w Polsce.
Fot. Materiały prasowe z Konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2016
 
Fot. Materiały prasowe z Konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2016
 
 
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)