Tak się wygrywa z rakiem piersi. Te dziewczyny wyszły na wybieg i z dumą prezentowały ciała okaleczone przez chorobę

16 kobiet prezentowało bieliznę marki AnaOno. Rak piersi to żaden wstyd, wiecie o tym, prawda?
Tak się wygrywa z rakiem piersi. Te dziewczyny wyszły na wybieg i z dumą prezentowały ciała okaleczone przez chorobę fot. Screen instagram @anaono

Jest ich szesnaście. 16 pięknych, dumnych kobiet, które przetrwały starcie z rakiem piersi. Kobiety, które wygrały z rakiem wystąpiły jako modelki na New York Fashion Week jako modelki bielizny marki AnaOno.

Znana modelka rozebrała się w metrze. Co chciała zademonstrować?

Ta 16 absolutnie wyjątkowych kobiet na pokazie bielizny podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku udowodniła, że rak nie odebrał im poczucia kobiecości, pewności siebie czy seksapilu. Każda z nich jest inna, pochodzą z różnych krajów, mówią różnymi językami, ale łączy je wspólna wojna: o zdrowie. Mówimy o wojnie, bo pierwsze bitwy na koncie mają już odnotowane jako wygrane. Jednak nowotwór piersi nigdy nie daje o sobie zapomnieć. one jednak na te kilka minut zapomniały, przez jakie cierpienia przeszły i jako piękne modelki skupiły się na jednym: dumnym pokazaniu niezwyciężonego ciała.

Poznaj drogę modelek do samoakceptacji

Te kobiety po mastektomiach nadały kobiecemu ciału nowy wymiar, waleczny: niektóre z nich nie przeszły jeszcze rekonstrukcji piersi. Mimo wszystko odważyły się wystąpić na wybiegu podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie mody - New York Fashion Week. I fenomenalnie zaprezentowały bieliznę marki AnaOno, której założycielką jest Dana Donofree, kobieta, która z własnego doświadczenia wie, czym jest rak piersi. Dlatego zaprosiła je do współpracy.
 

Jesteśmy zachwycone, że mamy możliwość pokazać, że te inspirujące kobiety z naszego wybiegu niczym nie różnią się od pozostałych pań prezentujących się podczas NYFW, od tych siedzących na widowni, a także od tych, które jadą metrem, albo wstąpiły do kawiarni w okolicy.

Prezentacji kolekcji towarzyszyła także idea - ważna i piękna.

Chcemy udowodnić, że bez względu na to czy zdiagnozowano u Ciebie raka, czy jesteś nosicielką genu, czy masz, czy nie masz piersi, czy masz widoczną bliznę, albo tatuaż w miejscu sutków, to nie ma znaczenia. Nadal jesteś silna i seksowna! - powiedziała podczas pokazu Dana Donofree.

Modelka Playboya ośmieszyła kobietę, bo była puszysta. Teraz stanie przed sądem!

Zdjęcia z pokazu NYFW robią wrażenie. Są naszą inspiracją i bijemy im brawa!

Ruszyły castingi do polskiej edycji „Curvy Supermodel”! Warunek? NIE możesz być szczupła. Kiedy show będzie w telewizji?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)