POLECAMY

Schudła 57 kg, aby… zasłużyć na oświadczyny

Warto było?
Marta Słupska / 4 miesiące temu

Co byście zrobiły, gdyby partner dał wam ultimatum: albo schudniecie, albo nici z oświadczyn? Przyznajemy, nie brzmi ono najlepiej. Emily miała więc dwie opcje do wyboru: obrazić się na ukochanego lub wziąć się za siebie. Wybrała to drugie.

Motywacja do zmian

Emily Geeson to 26-latka, która od lat zmagała się z otyłością. Pewnego dnia, za pośrednictwem Tindera, poznała Kevina. Para ponoć od razu się w sobie zakochała i wiedziała, że chce spędzić ze sobą resztę życia. Mężczyzna postawił jednak przyszłej żonie jedne warunek. Zapowiedział jej, że dla swojego własnego zdrowia musi schudnąć, by otrzymać pierścionek zaręczynowy.

Emily nie odebrała rady Kevina jako coś negatywnego – wręcz przeciwnie: ukochany zmotywował ją do tego, by wziąć się za siebie. Kobieta zapisała się więc na siłownię i zmieniła dietę. Opłaciło się – schudła w sumie 57 kg!

Teraz Emily cieszy się nową sylwetką i przyznaje, że odkąd schudła, czuje się o wiele lepiej. Doczekała się też oświadczyn. Zobaczcie jej metamorfozę w naszej galerii! Faktycznie wygląda teraz lepiej?

Polecamy:
Może wyda ci się to dziwne, ale mycie twarzy pod prysznicem jest zabójcze dla cery. Dlaczego i czym grozi?
Z przymrużeniem oka: 6 powodów, dla których powinnaś sikać pod prysznicem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 miesiące temu
A ona powinna się zrewanżować i zapowiedziec że przyjmie go pod warunkiem że i on również pracuje nad swoim ciałem które jak widać też daje wiele do życzeń.
/4 miesiące temu
Jemu też by się przydało kilka kilogramów zrzucić. Pączek z tego jej faceta. Też niech się postara
/4 miesiące temu
Ciekawe czy sobie pomagała którymś z tych naturalnych rozwiązań:) zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace-odchudzanie/najlepsze-preparaty-wspomagajace-odchudzanie-top-3