Kate Middleton w ciąży – czy spodziewa się bliźniąt?

Kate Middleton fot. ONS.pl
Brytyjska prasa rozpisuje się, że księżna będzie miała dwie dziewczynki – bliźniaczki.
Marta Słupska / 05.11.2017 11:52
Kate Middleton fot. ONS.pl

Czyżby zamiast rodzicami trójki dzieci Kate i William mieli zostać za kilka miesięcy rodzicami czwórki maluchów?

Bliźniaczki w królewskiej rodzinie?

O tym, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka, wiadomo już od września.  Dziennikarze brytyjskiego magazynu „Life&Style” poinformowali jednak, że para będzie miała nie jedną, ale dwie dziewczynki – bliźniaczki. Jak to bywa w tabloidach o tych rewelacjach miała donosić anonimowa „osoba z bliskiego otoczenia książęcej pary”. Młodzi rodzice podobno wybrali już kilka imion dla córeczek.

Kate i William byli zszokowani, kiedy podczas USG okazało się, że spodziewa się nie jednego, a dwójki dzieci! Kate urodzi dwie dziewczynki, które będą identyczne. Sporządzili już listę imion, które podobają im się najbardziej. Znalazły się tam między innymi Wiktoria, Alicja, Oliwia, Aleksandra i Elżbieta
– powiedział magazynowi informator.

Czy warto wierzyć w te rewelacje? Cóż, nie zostały one oficjalnie potwierdzone przez Pałac Kensington, jeśli to jednak prawda, będą to pierwsze bliźnięta w brytyjskiej rodzinie królewskiej od XV wieku. Niezależnie od tego, czy Kate urodzi jedno czy dwoje dzieci, gratulujemy i życzymy jej wszystkiego, co najlepsze! 

Ślub księcia Williama i Kate Middleton - dużo zdjęć!

 

Redakcja poleca

REKLAMA