POLECAMY

Joga w Meksyku – warsztaty jogowe o jakich marzysz

Jeśli chcesz oczyścić umysł, zdobyć absolutną duchową wolność, wyzwolić się ze swoich ograniczeń, zadbać o zdrowie i kondycję psychofizyczną – wybierz się z Mala Y Mata w miejsce, gdzie to jest możliwe. Jogiczne warsztaty w gorącym, kolorowym, lazurowym meksykańskim Cancun.
Małgorzata Czyż / 9 miesięcy temu
Joga w Meksyku – warsztaty jogowe o jakich marzysz fot. materiały prasowe
Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym joginem, czy po raz pierwszy ćwiczysz jogę stwórz swoje doskonałe doświadczenie i dołącz do nas aby poznać Riwierę Majów.
 
Najbliższe warsztaty już w styczniu 26.01.2018 – 02.02.2018
Tematem wyjazdu jest powrót do harmonii i szczęścia. Uzdrawianie kobiecego łona, relacji, linni męskiej i żeńskiej.
Więcej informacji o warsztatach na www.malaymata.com

Dlaczego JOGA w Meksyku?

Meksyk = MOC! Kraina kolorów, promieni słońca, energetycznej muzyki, uśmiechniętych mieszkańców i najpiękniejszych karaibskich plaż ma uzdrawiającą siłę. W Meksyku możesz garściami czerpać ze źródeł witalnej energii, tutaj będziesz szczęśliwy.
A to nie wszystko. W Meksyku znajdują się "STREFY MOCY". To nieliczne na świecie zakątki nazywane miejscami "ŚWIĘTYMI", energetyczne punkty naszej Ziemi. "STREFY MOCY" są idealne dla MEDYTACJI - ich energię trzeba wykorzystać - uzdrawiają serce, ciało i duszę. 
W meksykańskich "STREFACH MOCY" chory organizm wraca do zdrowia szybciej, umysł nawiązuje kontakt z wyższym wymiarem rzeczywistości, harmonijnie rozwija się potencjał duchowy. I wreszcie: to właśnie w Meksyku organizowane są od dawien dawna festiwale jogi kundalini. 
Czy zatem znasz lepsze miejsce, w którym możesz stać się innym człowiekiem w każdym wymiarze? Nie odpowiadaj, sprawdź. Zapraszam Cię na przygodę z JOGĄ KUNDALINI do miejsca magicznego, w którym zmienisz swoje życie, uwolnisz wewnętrzną siłę i moc. Poczujesz się człowiekiem spełnionym.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 miesięcy temu
Super pomysł, jadę!!!