Ta dziewczyna pokazuje jak sprawić, by trądzik stał się niemal niewidoczny!

Jesteśmy pod wrażeniem jej umiejętności!
Ta dziewczyna pokazuje jak sprawić, by trądzik stał się niemal niewidoczny! screen Youtube

Cera trądzikowa to chyba najbardziej niewdzięczna w pielęgnacji skóra. Oprócz tego, że musimy dbać o nią ze szczególną ostrożnością bardzo często w porozumieniu z dermatologiem, to zakamuflowanie niedoskonałości często graniczy z cudem.

Na YouTubie można znaleźć mnóstwo filmików, na których dziewczyny pokazują, jak zakrywają makijażem trądzik. Większość z nich, nie walczy jednak z jego najgorszą odmianą, czyli trądzikiem torbielowatym. I tu na pomoc przychodzi vlogerka Crystal Faith, która podpowiada jak starannie zatuszować wszystkie widoczne objawy tego rodzaju trądziku. I to za pomocą dwóch kosmetyków!

Ten wielofunkcyjny krem pokochały kobiety na całym świecie!


Crystal zamiast podkładu używa kremu BB. Już nie raz pisałyśmy o tym, że ciężkie konsystencje fluidów dobrze jest zastąpić ich lżejszą i bardziej odżywczą odmianą. Krem BB różni się od podkładu również metodą nakładania - należy go wklepywać, najlepiej gąbeczką i w razie potrzeby dodawać kolejne warstwy (po tym jak poprzednia się wchłonie). Te niedoskonałości, z którymi nie poradzi sobie krem BB należy zatuszować korektorem.

Warto podkreślić, że nakładanie w ten sposób kremu BB ma jeszcze jedną zaletę, poza mocniejszym kryciem. Crystal nie sunie pędzlami po twarzy, aby nie podrażnić dodatkowo i tak już zaognionych miejsc. Korektor wklepuje małym pędzlem, aby uzyskać większe krycie. Tak samo postępuje z kremem BB. Całość pudruje i ociepla bronzerem.

Sposób Crystal na maskowanie ropnych, zaczerwienionych wykwitów okazał się jednym z najpopularniejszych w serwisie YouTube. Filmik vlogerki obejrzało już 1,7 mln osób! Zerknijcie tylko na zdjęcie przed i po. Robi wrażenie, prawda?

Czy wiedziałyście, że istnieje specjalne mydło do depilacji?


fot. screen YouTube

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 miesięcy temu
Miałam identycznie, zaczęło się od brody i poszło ku górze przez środek twarzy aż pomiędzy oczy. Wydałam tysiące na leczenie przez dwa lata. Poddałam się. Przeszłam na dietę bezglutenową (za poradą kosmetyczki a nie lekarza) i problem w przeciągu miesiąca zniknął. Polecam
/rok temu
Przede wszystkim powinno się walczyć o to, żeby trądzik wyleczyć a nie go maskować, mnie bardzo pomogła przemywanie twarzy zjonizowaną wodą kwaśną- jonizator aquator silver kupiłam dawno w zdrowie-dom.pl, przde wszystkim w celu picia wody alkalicznej ale faktycznie to ta kwaśna okazała się moim hitem i moja cera dzięki niej w końcu wygląda tak jak tego od dawna oczekiwałam