POLECAMY

Ta dziewczyna pokazuje jak sprawić, by trądzik stał się niemal niewidoczny!

Jesteśmy pod wrażeniem jej umiejętności!
Małgorzata Machnicka / 10 miesięcy temu
Ta dziewczyna pokazuje jak sprawić, by trądzik stał się niemal niewidoczny! screen Youtube

Cera trądzikowa to chyba najbardziej niewdzięczna w pielęgnacji skóra. Oprócz tego, że musimy dbać o nią ze szczególną ostrożnością bardzo często w porozumieniu z dermatologiem, to zakamuflowanie niedoskonałości często graniczy z cudem.

Na YouTubie można znaleźć mnóstwo filmików, na których dziewczyny pokazują, jak zakrywają makijażem trądzik. Większość z nich, nie walczy jednak z jego najgorszą odmianą, czyli trądzikiem torbielowatym. I tu na pomoc przychodzi vlogerka Crystal Faith, która podpowiada jak starannie zatuszować wszystkie widoczne objawy tego rodzaju trądziku. I to za pomocą dwóch kosmetyków!

Ten wielofunkcyjny krem pokochały kobiety na całym świecie!


Crystal zamiast podkładu używa kremu BB. Już nie raz pisałyśmy o tym, że ciężkie konsystencje fluidów dobrze jest zastąpić ich lżejszą i bardziej odżywczą odmianą. Krem BB różni się od podkładu również metodą nakładania - należy go wklepywać, najlepiej gąbeczką i w razie potrzeby dodawać kolejne warstwy (po tym jak poprzednia się wchłonie). Te niedoskonałości, z którymi nie poradzi sobie krem BB należy zatuszować korektorem.

Warto podkreślić, że nakładanie w ten sposób kremu BB ma jeszcze jedną zaletę, poza mocniejszym kryciem. Crystal nie sunie pędzlami po twarzy, aby nie podrażnić dodatkowo i tak już zaognionych miejsc. Korektor wklepuje małym pędzlem, aby uzyskać większe krycie. Tak samo postępuje z kremem BB. Całość pudruje i ociepla bronzerem.

Sposób Crystal na maskowanie ropnych, zaczerwienionych wykwitów okazał się jednym z najpopularniejszych w serwisie YouTube. Filmik vlogerki obejrzało już 1,7 mln osób! Zerknijcie tylko na zdjęcie przed i po. Robi wrażenie, prawda?

Czy wiedziałyście, że istnieje specjalne mydło do depilacji?


fot. screen YouTube

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 miesięcy temu
Miałam identycznie, zaczęło się od brody i poszło ku górze przez środek twarzy aż pomiędzy oczy. Wydałam tysiące na leczenie przez dwa lata. Poddałam się. Przeszłam na dietę bezglutenową (za poradą kosmetyczki a nie lekarza) i problem w przeciągu miesiąca zniknął. Polecam
/10 miesięcy temu
Przede wszystkim powinno się walczyć o to, żeby trądzik wyleczyć a nie go maskować, mnie bardzo pomogła przemywanie twarzy zjonizowaną wodą kwaśną- jonizator aquator silver kupiłam dawno w zdrowie-dom.pl, przde wszystkim w celu picia wody alkalicznej ale faktycznie to ta kwaśna okazała się moim hitem i moja cera dzięki niej w końcu wygląda tak jak tego od dawna oczekiwałam