Znana modelka rozebrała się w metrze. Co chciała zademonstrować?

Iskra Lawrence w dosadnym geście mówiła o samoakceptacji.
Znana modelka rozebrała się w metrze. Co chciała zademonstrować? fot. YouTube

Iskra Lawrence to jedna z topowych modelek, która coraz bardziej zyskuje na popularności. Pozowała na okładki magazynów i kampanii reklamowych słynnych marek. Należy wspomnieć, że piękna Brytyjka nosi rozmiar 40 i właśnie rozebrała się w londyńskim metrze. Czemu?

Poznaj drogę modelek do samoakceptacji

Iska Lawrence rozebrała się w metrze

26-letnia modelka wzięła udział w kampanii #muted, serii filmików, które zwracają uwagę na pewne problemy społeczne. Iskra rozebrała się w jednym z przedziałów londyńskiego metra, by uświadomić ludziom jak ważna jest samoakceptacja.

Opowiedziała historię swojego życia, swojej kariery. Zaczęła pracę jako modelka w wieku 13 lat. Jednak, gdy osiągnęła wiek dojrzewania urosły jej biodra, zaś uda stały się masywniejsze. Nie mogła znaleźć pracy. Podjęła się wyczerpujących organizm diet. Jedna z nich doprowadziła ją do chwilowej utraty wzroku (!) Potem usłyszała o modelkach plus size i tam znalazła swoją niszę.

Dzisiaj reklamuje nie tylko ciuchy i kosmetyki, ale przede wszystkim bieliznę i stroje kąpielowe. Jej droga do samoakceptacji była długa i pokrętna. Teraz pomaga innym przejść ten proces w delikatniejszej wersji.

Gdy byłam mała nienawidziłam tego kogoś, kogo widziałam w lustrze. Tylko dlatego, że nie mieściłam się w społecznych normach. Myślałam, że jest ze mną coś nie tak, tylko dlatego, że nie miałam przerwy między udami, że miałam cellulit, nie byłam wystarczająco szczupła...

- Iskra Lawrence w filmie dla #Muted

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)