Słodycze IKEA mogą być skażone! Słodkie pianki są wycofywane ze sklepów

Produkt może być niebezpieczny dla zdrowia, bo po fabryce grasowały myszy.
Małgorzata Germak / 8 miesięcy temu
Słodycze IKEA mogą być skażone! Słodkie pianki są wycofywane ze sklepów fot. materiały prasowe

Pianki Godis Påskkyckling nie będą już dostępne w sprzedaży w sklepach sieci IKEA. Klienci, którzy kupili ten produkt, powinni go zwrócić do sklepu, nawet jeśli nie mają paragonów. Dlaczego? Pianki marshmallow mogą być niebezpieczne dla zdrowia – na linii produkcyjnej, grasowały myszy.

Kobieta znalazła 6-latka błąkającego się samotnie po galerii handlowej. Nie zgadniecie, co na widok dziecka powiedziała jego matka…

„Wycofujemy ze sprzedaży produkt Godis Påskkyckling w opakowaniach 100-gramowych z datą ważności pomiędzy 23 października 2018 r. a 26 stycznia 2019 r. Wielkanocna seria pianek marshmallow mogła zostać skażona z powodu wykrycia obecności myszy w jednostce produkcyjnej” – czytamy w na stronie Fakt.pl wypowiedź Pauliny Nesteruk, kierownika ds. komunikacji zewnętrznej IKEA Retail.

Chociaż przypadek skażenia przez myszy zdarzył się w Irlandii, IKEA postanowiła wycofać produkt ze wszystkich swoich sklepów, w tym w Polsce.

Co jeśli kupiliście ostatnio te słodkie pianki? Datę ważności można sprawdzić na opakowaniu. Jeśli macie produkt ze wspomnianej serii, możecie go zwrócić w najbliższym sklepie IKEA. Uzyskacie pełen zwrot kosztów, nawet gdy nie macie paragonu.

Czytaj też:

Urządzono obławę na krowę, której udało się uciec przez rzezią. Zwierzę zmarło ze stresu w transporcieBimber prawie jak Tinder – aplikacja znajdzie osobę, która chce się z tobą napić

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)