51-latka wyszła za mąż za 17-latka fot. Screen Youtube SWNS TV

Miała 51 lat, gdy wyszła za mąż za 17-latka. Dziś po 19 latach nadal są małżeństwem

Jay i Linda Barhamowie pobrali się w 2001 roku. Nie są jednak zwykłym małżeństwem - dzielą ich 34 lata!
Urszula Wilczkowska / 29.07.2020 10:17
51-latka wyszła za mąż za 17-latka fot. Screen Youtube SWNS TV

Serce nie sługa - tak mogliby podsumować swój związek Jay i Linda, którzy mogą pochwalić się prawie 20 letnim stażem małżeńskim. Nie są jednak zwykłym związkiem - gdy brali ślub, on miał 17 lat, a ona... 51. Wbrew temu, co myślało ich otoczenie, nie był to zwykły romans między uczniem a doradcą młodzieżowym, a prawdziwe uczucie. W ich przypadku wiek to naprawdę tylko liczby!

34 lata różnicy między nowożeńcami

Para nie miała łatwego startu - związki z tak dużą różnicą wieku nawet dzisiaj są tematem tabu - a co dopiero 20 lat temu. Ona była nazywana porywaczką dzieci, on - babciofilem. Zarówno ich znajomi, jak i najbliższa rodzina byli całkowicie zaszokowani tym, gdy ogłosili, że mają zamiar się pobrać.

Rodzice Jaya, chociaż z początku nie dowierzali w prawdziwość uczucia między tą parą, wykazali się zdrowym rozsądkiem i uznali, że jeśli ich związek ma przetrwać, to i tak przetrwa - bez względu na to, czy zabronią mu się żenić, czy nie. Ta decyzja z pewnością nie przyszła im jednak łatwo - zwłaszcza, że Lidla ma syna w wieku swojego ukochanego i... jest 12 lat starsza od jego matki.

Rodzina Lindy też zdecydowanie nie była gotowa na tę wiadomość. W momencie, gdy poznała Jaya, była 5 lat po rozwodzie i miała dwóch synów - Alana i Simona (wtedy 13 i 17 lat). Chociaż chłopcy byli w poważnym szoku - przypominamy w końcu, że Simon i Jay są w tym samym wieku - w końcu uznali, że najważniejsze dla nich jest szczęście ich mamy.

Gdyby ich historia nie była wystarczająco skomplikowana, para postanowiła pobrać się... w piątek trzynastego. Wszyscy mówili im, że nie powinni tego robić, bo ten dzień jest pechowy. Faktycznie, garnitur Jaya nagle przestał pasować, zepsuł im się samochód, a obrączki okazały się mieć zły rozmiar.

Jay i Linda Barham dzisiaj
fot. Screen Facebook, Jim Barham

Chociaż znajomi obojga z nich myśleli, że ten związek nie miał szansy przetrwać, 13 lipca Linda i Jay obchodzili 19 rocznicę ślubu. Dziś mają 70 i 36 lat, a ludzie do tej pory zamiast za małżeństwo biorą ich za matkę i syna. Różnica wieku niestety coraz mocniej daje się im we znaki, przez co para musi decydować się na sporo kompromisów. Zamiast chodzić na wielokilometrowe spacery, podjeżdżają autem. Jay uważa jednak, że związek ze starszą kobietą to najlepsze, co mogło się mu przytrafić - nauczył się mówić o swoich uczuciach, zamiast spychać je pod dywan.

Do tej pory dostają od ludzi mnóstwo pytań na temat swojego związku, ale Jay twierdzi, że nie patrzy na Lindę przez pryzmat wieku, ale po prostu jak na osobę, którą kocha całym sercem. Nie myśli też póki co o tym, że jego małżonka może odejść dużo wcześniej od niego. Jak sam mówi, stara się, by każda chwila spędzona razem rekompensowała te, które spędzą osobno.

Źródło: dailymail.co.uk

To też może cię zainteresować:
Mają ponad 80 lat, prowadzą pralnię i... podbijają Instagram jako prawdziwe ikony mody
Depilacja bikini bardziej bolesna od porodu?! Ta kobieta urodziła się z wyjątkowym genem
IKEA stworzyła własną kolekcję ubrań. Są inspirowane kultowym regałem marki

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)