POLECAMY

Filip Chajzer został bohaterem obrzydliwego mema. Na szczęście namierzył już autora

Jak bardzo podłym trzeba być, by żerować na cudzym nieszczęściu?
Małgorzata Machnicka / 11 miesięcy temu
Filip Chajzer został bohaterem obrzydliwego mema. Na szczęście namierzył już autora fot. ONS.pl
Filip Chajzer wojnę wszystkim hejterom wypowiedział już jakiś czas temu. Czara goryczy się przelała, gdy obraźliwe wpisy zaczęły uderzać w niego wykorzystując śmierć jego dziecka. Przypomnijmy, że syn dziennikarza, Maks, zginął 2 lata temu w wypadku samochodowym.

Zygmunt Chajzer został jurorem show o modelkach plus size

W piątek wieczorem na profilu "Satyra Polityczna" pojawił się mem, przedstawiający Beatę Szydło (ze swojego podobieństwa do niej śmiał się sam prezenter) siedzącą przy stole i spoglądającą na zegarek. Podpisano go: "Filip Chajzer czekający aż syn zejdzie na obiad". Dziennikarz zacytował wpis na swoim Facebooku.

Z góry dziękuję za dane personalne oraz teleadresowe gnoja, który prowadzi stronę Satyra Polityczna. Z wielką przyjemnością odwiedzę go w domu a szczegółową relację z odwiedzin zamieszczę na fb. Zapraszam na priv. Wystarczy tylko podp***dolić tę ku*wę w słusznej sprawie.

 
Oczywiście "Satyra Polityczna" skasowała wpis, ale przecież w internecie nic nie ginie. Umieściła także  na swojej stronie oświadczenie:

W związku z falą hejtu jaki wywołał ostatni mem chcielibyśmy oświadczyć:
- nie jesteśmy autorem tego mema (pochodzi z jednej grup wymieniających się memami)
- admin, który zamieścił mem nie znał kontekstu (Pana Chajzera kojarzy wyłącznie z reklam telewizyjnych, nie miał pojęcia o jego prywatnym życiu).
- naszym celem nie było obrażenie kogokolwiek. Po otrzymaniu informacji od użytkowników mem został natychmiast usunięty.
Wszystkich, którzy poczuli się urażeni, serdecznie przepraszamy. W tym również (i przede wszystkim) Pana Filipa Chajzera.

Filip Chajzer stworzył ubrania o jakich zawsze marzył

To nie pierwszy raz, kiedy Filip Chajzer walczy z hejtem upubliczniając dane osobowe autorów nienawistnych wpisów. I bardzo dobrze, chamstwo i nienawiść trzeba tępić.
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10 miesięcy temu
Takkk Pani Beato.... Jak zwykle ten który zrobił krzywdę innym poprzez słowa jest nie winny, bo mógł nie wiedzieć.. Co to za beznadziejne wytłumaczenie.. Skoro nie widział to po co wystawia takie rzeczy do internetu.. Pan Filip dobrze zrobił.. To syn który umarł.. z tego się nie żartuje..
/10 miesięcy temu
Co za stronniczy artykuł. Z tego co wiem nie ma dowodów, czy chłopak, którego "po*****!olono w słusznej sprawie" i z którym tak bardzo chciał się policzyć pan Chajzer był autorem mema. A nagonka na niego była straszna po tym jak pan Chajzer jego dane ujawnił. Nie ma też dowodu CZY WIEDZIAŁ co spotkało syna pana Chajzera, więc mem był tylko śmieszkiem z w/w podobieństwa z panią Beatą Szydło. Ja osoboście nie interesowałam się nigdy panem Filipem i pojęcia zielonego nie miałam o tym. Ale po co się nad tym zastanawiać? Nad tym, że być może pan Chajzer życie dziecku zniszczył swohą nagonką? Lepiej gratulować, że poniosły go emocje i swoją popularność wykorzystał by zaszczuć chłopaka. By grożono mu w komentarzach co to mu nie zrobią jak go znajdą. A chłopak mógł nie wiedzieć totalnie co się wydarzyło z synem tego człowieka, bo tak jak ja mógł się o wszystkim dowiedzieć po tym jak nagonka ruszyła...