Poszedł do drogerii kupić lakier do paznokci i... podbił serca wszystkich kobiet!

Tylko pozazdrościć takiego męża.
Poszedł do drogerii kupić lakier do paznokci i... podbił serca wszystkich kobiet! fot. Fotolia

Wszystkie wiemy, że faceci nie odróżniają kolorów. Nie nawidzą też chodzić po babskich sklepach. Sytuacja z Missouri daje jednak nadzieję, że istnieją wyjątki. Jedna z mieszkanek stanu Missouri, Brittney Johnson buszowała między półkami w lokalnej drogerii, gdy jej uwagę zwrócił mężczyzna ze skupieniem oglądający lakiery do paznokci.

Z rozmowy, którą prowadził przez telefon wynikało, że szuka idealnego lakieru dla swojej żony - cierpliwie wysyłał jej zdjęcia różnych odcieni i konsultował się z nią telefonicznie.

Test lakierów holograficznych - który okazał się lepszy?

Ta sytuacja zrobiła na Brittney tak duże wrażenie, że zrobiła mężczyźnie zdjęcie i opisała historię na Facebooku, wyrażając podziw dla jego zaangażowania.

Wysiłek. Pokazanie komuś, że to, co jest dla niego ważne, jest też ważne dla ciebie. Wyjście poza swoją strefę komfortu. Pozwolenie sobie czasami na poczucie się głupio po to, żeby uszczęśliwić swoją dziewczynę (czy chłopaka). Miłość to nie kwiaty, kartki i cukierki, lecz spędzony ze sobą czas, udowodnienie tego, że naprawdę słuchasz i popierasz rzeczy, na których zależy drugiej osobie.

Mamy to! 6 najważniejszych trendów w manicure na 2018 rok

Chyba nie musimy dodawać, że wpis stał się hitem internetu. W ciągu kilku dni udostępniło go ponad 270 tysięcy użytkowników, a pod zdjęciem zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Cała historia uświadamia nas, że takich facetów wcale nie brakuje!

  • Mój mąż jest taki sam. Też robi dla mnie "kobiece" zakupy. Szczęściara ze mnie.
  • Hej, cały czas robię takie rzeczy dla swojej dziewczyny. Czemu nie jestem sławny?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)