Dżinsy z haftami Lidl kontra Zara fot. kolaż polki.pl

Dżinsy w Lidlu z haftami jak z Zary

Dżinsy z Lidla wyglądają jak te z Zary? Porównajcie same i zdecydujcie!
Edyta Liebert / 17.11.2017 14:10
Dżinsy z haftami Lidl kontra Zara fot. kolaż polki.pl

Hafty na bluzach, hafty na swetrach... hafty są wszędzie! To gorący trend, który ogarnął niemalże każdy element ubioru. My szczególnie lubimy dżinsy z haftami, jednak w sieciówkach kosztują one niekiedy więcej, niż „standardowe” spodnie. Mamy dobrą wiadomość: w Lidlu dżinsy damskie z haftami dostaniecie je za ułamek kwoty, którą musiałybyście zapłacić w Zarze.

Jeansy z haftami do kupienia w Lidlu

W sezonie wiosna-lato 2017 królowały hafty na koszulach i sukienkach. Te elementy przetrwały również do jesieni i dodają letniego, florystycznego akcentu zimowym stylizacjom. Można odnaleźć je w licznych sieciówkach i płacić spore pieniądze, ale w Lidlu znajdziecie tańszy odpowiednik. Porównaj sama:

Wybrany spośród obfitej oferty sklepu model z Zary to spodnie ze średnim stanem w cenie 139,99 zł (są i droższe). Dżinsy z Lidla to dopasowany model Esmary, a koszt to 44,99 zł. To się opłaca? Owszem. 

Dlaczego warto kupić chociaż jedne jeansy z haftowanymi ozdobami? Poza tym, że będziesz prezentować się w nich bardzo modnie, to nadasz swoim stylizacjom faktycznie letniego charakteru. Zwykły szary zestaw nabierze walorów i przestanie być nudny.

Przegląd ubrań z haftami! Ten motyw ci się spodoba

Dżinsy z haftami do kupienia w Lidlu za 44,99 zł już od 20 listopada w sklepach! Co o nich sądzicie?

Lidl wytoczył najcięższe działa. Zapomnijcie o kolekcjonowaniu Świeżaków

Tagi: Lidl, jeansy, ZARA, haft