Sprawi, że Twoje nogi będą idealnie gładkie! Depilator IPL w dyskoncie o połowę taniej niż w innych sklepach

Lidl oferuje depilator IPL w bardzo korzystnej cenie.
/ 7 miesięcy temu
Sprawi, że Twoje nogi będą idealnie gładkie! Depilator IPL w dyskoncie o połowę taniej niż w innych sklepach fot. Adobe Stock

Już wkrótce w ofercie Lidla pojawi się depilator IPL. Urządzenie zostało zaprezentowane w najnowszej gazetce sieci dyskontów. Cena depilatora jest niemal dwukrotnie niższa niż w przypadku innych sklepów. Ile kosztuje depilator z Lidla? Od kiedy będzie można go nabyć?

Depilator IPL z Lidla - czy warto kupić?

Depilator IPL będzie dostępny w sklepach Lidl od 30 kwietnia (poniedziałek). Urządzenie marki Sanitas będzie kosztować 399 zł. Niewątpliwie jest to cenowy hit. Podobne depilatory innych marek kosztują średnio około 800 zł. Ceny najdroższych, przeznaczonych do domowej depilacji, sięgają nawet ponad 2 tys. zł. 

„Jest bezpieczna i daje długotrwałe efekty". Sprawdź, jakie korzyści daje depilacja laserowa

Depilator, który będzie można kupić w Lidlu, emituje aż do 200 tys. impulsów świetlnych. Jego działanie polega na dezaktywowaniu cebulki włosowej głęboko pod skórą. Zapewnia to długotrwały efekt depilacji. Urządzenie zostało wyposażone w filtr do ochrony skóry przed promieniowaniem UV. Depilator ma dwufunkcyjny czujnik typu skóry oraz kontaktu ze skórą. Efektem depilacji jest redukcja owłosienia nawet o połowę już po 3-4 użyciach. Depilator IPL może być stosowany do pozbywania się zbędnego owłosienia z nóg, pach, brzucha, pleców, strefy bikini oraz twarzy.

Przeczytaj:
Takich produktów w Biedronce jeszcze nie było! Klienci dyskontu szaleją na ich punkcie
Szalona promocja w Biedronce – czekają rabaty nawet do 50 procent

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 miesięcy temu
O proszę. W sumie po przeczytaniu tego vivus. pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/5-lat-gladkiego-ciala-ile-to-kosztuje-metody-depilacji-i-ich-ceny/ się już czaiłam na IPL od jakiegoś czasu