Ojciec parodiuje córkę na Instagramie! Miał ją pouczyć, a stał się gwiazdą Internetu

Amerykański komik Burr Martin był mocno zażenowany treściami, jakie jego 19-letnia córka Cassie Martin umieszcza w sieci. I zaczął się z niej nabijać w sieci. Po tej akcji wyrzucamy rodziców z FB i ograniczamy im dostęp do Instagrama ;)
Burr Martin parodiuje córkę w sieci fot. Screen Instagram: therealburrmartin
Masz wśród znajomych na Facebooku lub Instagramie swoją mamę albo tatę? Niektórzy rodzice pewnie bardzo by się zdziwili na widok twoich zdjęć, selfików i innych "słit foci". Pewien amerykański komik Burr Martin był mocno zażenowany treściami, jakie jego 19-letnia córka Cassie Martin umieszcza w sieci. Postanowił ją zawstydzić i tym samym utrzeć nosa dziewczynie.
 
Co zrobił? Na swój instagramowy profil wrzucił kilkanaście zdjęć parodiujących córkę. Prześmiewcze, ironiczne selfie, zdjęcia w lustrze, czy w maseczce wywołały spore zainteresowanie. Ojciec stał się prawdziwym królem sieci.
 

Chciałem zwrócić jej uwagę na to, że niektóre z jej zdjęć są zbyt pikantne. Jako ojciec czytam komentarze pod jej zdjęciami i muszę przyznać, że zwłaszcza komentarze chłopców bywają dość wulgarne.

- Burr Martin 
 
Co na to sama zainteresowana - Cassie Martin? Dziewczyna jest pełna podziwu dla kreatywności ojca. Co więcej, dzięki jego parodiującym zdjęciom zrozumiała, że nadmierne pokazywanie ciała w sieci może przynieść wiele negatywnych konsekwencji.
 
Oto zdjęcia Burra Martina. Co byś powiedziała, gdyby twój tata zrobił ci TAKI numer?
 

Bwa-haha! I finally got #prisma to work on my phone.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Burr Martin (@therealburrmartin)

 

Happy Halloween everyone! (craft foam, old shirt, white Halloween make up, red paint) #selfiedad #thatselfiedad #dadbod #halloween

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Burr Martin (@therealburrmartin)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)