POLECAMY

Wydali fortunę, by wyglądać jak Brad Pitt. Udało im się?

Ich przemiana jest bardzo na plus!
Edyta Liebert / 10 miesięcy temu
Wydali fortunę, by wyglądać jak Brad Pitt. Udało im się? screen Facebook

Bracia bliźniacy postawili sobie za cel, by przypominać Brada Pitta. Rezultat? Oceńcie same.

Bracia przeszli operacje plastyczne, by wyglądać jak Pitt

Moda na upodabnianie się do idoli trwa w najlepsze. Czy kiedyś ludzie przestaną dążyć do wyśnionego ideału? Przeraziła nas metamorfoza Sahar Tabar, która przeszła 500 operacji plastycznych, by wyglądać jak Angelina Jolie. Zdumiała też polska Barbie, Anella. Widząc, jak jesteście zainteresowane radykalnymi metamorfozami, postanowiłyśmy wam pokazać przykład innej przemiany, ale za to bardzo korzystnej!

Brad Pitt był kilkakrotnie na w ścisłej czołówce najpiękniejszych ludzi świata według magazynu „People”. Dwaj bracia, Mike i Matt Schlepp postanowili upodobnić się do idola. Bliźniacy od lat borykali się z kompleksami, zwłaszcza trądzikiem. Sami zapłacili za wszystkie zabiegi, a jak podaje „the Sun”, kwota sięgnęła 15 tysięcy funtów, czyli ok. 75 tys. zł! 20-letni Mike i Matt Schlepp przeszli korekty nosów, wszczepili sobie implanty w policzki i podbródki, zrobili sobie nowe zęby, rozjaśnili włosy. Zgodzili się, by ich metamorfozę pokazała stacja MTV. Efekt? Oto zdjęcia!

Przed:

I po:

Choć mężczyźni nie przypominają Brada Pitta uznali, że ich metamorfoza dała świetne rezultaty. Zyskują zainteresowanie kobiet i szacunek innych osób. To potwierdza, jak wiele może pomóc miła aparycja w kontaktach z innymi ludźmi. Od operacji Matta i Mike'a Schleppów minęło kilkanaście lat, bo program „I Want Famous Face” był emitowany w latach 2004-2005.

Miała wyglądać jak Jolie, a prezentuje się jak zombie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)