dzieci fot. Adobe Stock

Blogerka ma 35 lat i od 13 lat jest prawie cały czas w ciąży. Ma 9 dzieci i jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa

Satu Nordling Gonzalez prowadzi bloga oraz konto na Instagramie. Obok jej rodziny nie da się przejść obojętnie, ponieważ choć kobieta ma 35 lat, ma sporą gromadkę dzieci. Jak przyznała, od 13 lat niemal non stop jest w ciąży.
/ 22.07.2020 10:36
dzieci fot. Adobe Stock

Satu pochodzi z Finlandii, mieszka w Szwecji wraz z mężem z Andreasem. Jest mamą dziewięciorga dzieci: 12-letniej Nicole, 10-letniej Vanessy, 10-letnich bliźniaków Jonathana i Danilo, 7-letniej Olivii, 6-letniego Kevina, 5-letniej Celiny, 2-letniej Isabelle i 4-miesięcznej Melanie.

Z zawodu jest przedszkolanką, jednak obowiązki domowe na razie nie pozwalają jej pracować zawodowo. Udaje się jej jednak prowadzić bloga o nazwie Mybabydolls, na którym dzieli się codziennym życiem oraz konto na Instagramie (ponad 100 tys. obserwujących), na którym pokazała najnowsze zdjęcia dzieci.

Satu i Andreas są parą od ok. 17 lat. Jak można przeczytać na blogu, Satu miała poważne problemy z zajściem w ciążę. Ma za sobą kilka poronień i wiele bolesnych chwil. W jednej z klinik leczenia niepłodności powiedziano jej, że nigdy nie zostanie mamą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

If you think my hands are full, you should see my heart 🤍 Guys, i have been asked this a million times- how do i do it, how does my daily routine with the kids look like? Do we have a nanny? How about our bedtimes routines? Now i finally wrote a blogpost about all of it, so check it out if you have the time. 🌸 Link in my bio or directly on my stories 💭 👉🏼mybabydolls.se @mybabydolls • Jag tänkte att jag gör ett önskeinlägg om vår dag, det tog bara lite längre tid än tänkt 😅 Kika in om ni har tid och lust🌸 • #momof9 #twinmum #linkinbio #divine9 #goals #familygoals #mysquad #twins #kaksoset #tvillingar #bigfamily #suurperheet #storafamiljer #influencer #satu #sweden #finland #uruguay

Post udostępniony przez Satu Nordling Gonzalez (@mybabydolls)

Uwielbiam mieć wokół siebie dzieci, czuję, że po to tu jestem. Wszystkim dzieciom trzeba dać miłość, czas, dobre wychowanie, dobre wartości, jeszcze więcej czasu i jeszcze więcej miłości. Za każdym dzieckiem tęsknię tak samo. Trudno jest to opisać słowami. To jest uczucie w sercu
– zapewnia Satu Nordling Gonzalez na swoim blogu.

Satu już jako mała dziewczynka wyobrażała sobie gromadkę dzieci wokół siebie. Mimo początkowych trudności, które wydawały się nie do pokonania, udało się jej założyć liczną rodzinę. Jak sama przyznaje, niektórzy uważają ich za szaleńców, ale wiele osób bardzo cieszy się z tego, że mają liczną rodzinę.

Więcej aktualnych informacji:Jak będzie wyglądać nauka w nowym roku szkolnym? Szef MEN wyjaśniaTa (popularna) zabawa może być bardzo niebezpieczna. Może skończyć się... zakażeniem gronkowcemStudenci zdradzili, ile chcą zarabiać w pierwszej pracy. Ich oczekiwania są oderwane od polskiej rzeczywistościZamknięto kolejne kąpieliska nad Bałtykiem. GIS informuje, że nie jest tam bezpiecznie