Większość dziewczyn chudnie, by „wyglądać jak z Instagrama”. Ona przytyła 25 kg!

Zwykle metamorfozy „przed” i „po” obrazują efekty odchudzania. W tym przypadku jest inaczej. Aliss postanowiła przełamać ten trend.
Marta Kosakowska / 3 miesiące temu

Aliss Bonython przez wiele lat miała ten sam problem, co większość kobiet na świecie. Nie przystawała do kanonu piękna i atrakcyjności, a mianowicie - nigdy nie była szczupła. 22-latka usilnie starała się doścignąć ideał „dziewczyny z Instagrama”. Ćwiczyła, stosowała diety, dbała o siebie. Efekty jednak nigdy nie były zadowalające.

Instagram ją pokochał, bo... przytyła?

W pewnym momencie Aliss powiedziała „dość”! Postanowiła przestać katować swoje ciało kolejnymi wyrzeczeniami. Wybrała inną drogę. Nie tylko zrezygnowała z walki o szczupła sylwetkę, ale wręcz... postanowiła przytyć. Skoro nie miała szans, by zostać modelką o idealnych wymiarach, zadecydowała, że będzie... modelką plus size. Aby osiągnąć swój cel, przytyła 25 kg. I udało się! Jej profil na Instagramie obserwuje już niema 360 tys. osób! Jak Aliss czuje się po metamorfozie? I jak wyglądała wcześniej?

Zobacz na następnych stronach!

Przeczytaj:
Będziesz wyglądała w nich znakomicie! 3 najlepsze fasony sukienek dla kobiet plus size
20 lat temu żadna z nich nie zrobiłaby kariery modelki. A dziś? Piękno jest względne!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/miesiąc temu
obrzydliwe :/ wyglądała normalnie przed przytyciem
/2 miesiące temu
promowanie i zachwycanie się chorobą, która niesie poważne skutki...otyłość i nadwaga mogą się komuś podobać cóż gusta są skrajnie różne... ALE TO CHOROBA! z powodu otyłości ma się całe mnóstwo poważnych dolegliwości. nie koniecznie widocznych po roku, czy dwóch, a po kilkunastu. to nasz organizm, tu chodzi o organizm, zdrowie i zdrowe ciało, a nie "przełamanie kanonu piękna", "lajków" czy "walki w promowaniem za chudych modelek". lepiej promować nadwagę? lepiej poklaskiwać wałom tłuszczu, żeby 10 latek sapał po wejściu na 5 piętro? nawet jak tych dziewczyn "krągłych"hehe nie boli i nie dolega nic teraz, to będzie za parę lat. jakakolwiek przesada (w obojętnie którą stronę) nie jest dobra.
/3 miesiące temu
Jak moze nie udac sie przytyc jesli sie je. I tlumaczenie,z epomimo stosowania diety nie mozna schudnac. Widocznienadalz a duzo sie je! Jak sie je wlasciwie to sie nie tyje tylko chudnie! Poza tym to bzdura - 'mam 30kg nadwagi, dobrze czuje sie w swoim ciele'! Absolutnie nie! Oczywiscie dla kazdego ciala nadwaga moze byc nieco inaczej zdefiniowana, ale 30kg wiecej to choroba! Mozg jest uposledzony poniewaz z nadmiaru tluszczu tworza sie stany zapalne! Dziewczyna wybrala latwiejsza droge - duzo zarcia i 'modeling plus size'.
POKAŻ KOMENTARZE (5)