Większość dziewczyn chudnie, by „wyglądać jak z Instagrama”. Ona przytyła 25 kg!

Zwykle metamorfozy „przed” i „po” obrazują efekty odchudzania. W tym przypadku jest inaczej. Aliss postanowiła przełamać ten trend.


Kiedy zaczęłam być szczera ze swoim ciałem i zaakceptowałam to, jak naprawdę wyglądam, zaczęłam naprawdę być sobą, przestałam przepraszać i cholernie dobrze się w tym czuję
- zapewnia na Instagramie Aliss.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/3 dni temu
Wybrano najlepiej sprzedające się środki na odchudzanie w 2018 roku, raport na stronie tabletkinaodchudzanie2018 pl
/2 miesiące temu
obrzydliwe :/ wyglądała normalnie przed przytyciem
/3 miesiące temu
promowanie i zachwycanie się chorobą, która niesie poważne skutki...otyłość i nadwaga mogą się komuś podobać cóż gusta są skrajnie różne... ALE TO CHOROBA! z powodu otyłości ma się całe mnóstwo poważnych dolegliwości. nie koniecznie widocznych po roku, czy dwóch, a po kilkunastu. to nasz organizm, tu chodzi o organizm, zdrowie i zdrowe ciało, a nie "przełamanie kanonu piękna", "lajków" czy "walki w promowaniem za chudych modelek". lepiej promować nadwagę? lepiej poklaskiwać wałom tłuszczu, żeby 10 latek sapał po wejściu na 5 piętro? nawet jak tych dziewczyn "krągłych"hehe nie boli i nie dolega nic teraz, to będzie za parę lat. jakakolwiek przesada (w obojętnie którą stronę) nie jest dobra.
POKAŻ KOMENTARZE (6)