POLECAMY

16-miesięczna dziewczynka zatruła się amfetaminą z jajka z niespodzianką. Jak do tego doszło?

W pudełeczku po jajku niespodziance ukryty był woreczek z narkotykiem. Oskarżony został ojciec dziewczynki.
/ tydzień temu
16-miesięczna dziewczynka zatruła się amfetaminą z jajka z niespodzianką. Jak do tego doszło? fot. Adobe Stock

Lekarze ze Szczecinka kilka dni walczyli o życie i odtruwali 16-miesięczną Lenę. Dziecko znalazło w swoim domu pudełeczko po jajku z niespodzianką. Zaciekawione otworzyło je i zjadło zawartość foliowej torebki, która była ukryta w środku. Okazało się, że była to amfetamina.

Wąż znaleziony w wózku dziecięcym. Policja pokazała przerażające nagranie

Chociaż matka dziewczynki od razu wezwała pogotowie, gdy zobaczyła córkę z woreczkiem w ustach, dziecko poważnie się zatruło. Badania oczu potwierdziły, że była to amfetamina. Sprawą zajęła się policja.

Jednak zeznania matki i ojca według mundurowych nie były wiarygodne. Rodzice dziewczynki podobno tłumaczyli, że dzień wcześniej wprowadzili się do wynajmowanego pokoju w budynku w Szczecinku i że to nie są ich narkotyki.

Prokuratura w Szczecinku wystąpiła z aktem oskarżenia przeciwko ojcu dziecka. Zarzuca mu popełnienie dwóch przestępstw – nieumyślne narażenie na utratę życia lub zdrowia osoby, nad którą ciąży na nim obowiązek opieki oraz posiadanie narkotyków. Grozi mu do 5 lat wiezienia.

źródło: tvn24.pl

Czytaj też:Obudziła się cała pokąsana, później zaczęła mieć halucynacje. Okazało się, że w jej mieszkaniu zadomowiły się jadowite pająki„Kto by chciał takiego potwora”. Nika po usłyszeniu tych słów, postanowiła zostać mamą niepełnosprawnego 4-latka

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)