Wejdź na Gotujmy.pl!

Lubisz gotować? A może masz dwie lewe ręce i w kuchni potrafisz jedynie podgrzać wodę? Zobacz, dlaczego powinnaś zajrzeć na Gotujmy.pl! Oprócz kulinarnych inspiracji znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek.
/ 10 miesięcy temu
Kobieta przy stole kuchennym trzyma tablet fot. Adobe

Gotujmy.pl to jedyny w swoim rodzaju portal kulinarny, na którym znajdziesz wiele pomysłów na obiad, kolację czy deser, a każdy przepis gwarantuje kulinarny sukces. Dlaczego? Bo wszystkie przepisy dodają internauci, którzy we własnej kuchni testują te receptury na domownikach.

Gotujmy.pl w liczbach - zobacz, co znajdziesz na stronie!

Przy założeniu, że będziesz przygotowywać 5 posiłków każdego dnia, o kulinarne inspiracje nie będziesz musiała martwić się przez najbliższe... 120 lat.

Nie wiesz jak sklarować masło, ale wstydzisz się zapytać? A może jesteś na dużo wyższym poziomie i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi? Teraz wiesz, gdzie się udać!

  • prawie 40 tysięcy zarejestrowanych użytkowników

Są wśród nich tacy, którzy gotują z nami od lat i tacy, którzy dopiero chcą się tej sztuki nauczyć. Każdego, absolutnie każdego przyjmujemy z sercem na dłoni!

Dodawaj przepisy i zdobywaj nagrody!

Chcesz podzielić się przepisem na kaczkę, która skradła serca twoich gości? Wspaniale! Oprócz słów uznania dostaniesz od nas punkty, które będziesz mogła wymienić na wybrane przez siebie nagrody. Sama decydujesz o tym, która nagroda z katalogu trafi w twoje ręce! Ponadto trójka najaktywniejszych użytkowników w danym miesiącu dostaje nagrodę miesiąca.

Oprócz bogatego katalogu nagród, możesz zawalczyć o nagrody specjalne - zachęcamy do brania udziału w konkursach, które okresowo odbywają się na stronie. Koniecznie sprawdź aktualne konkursy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)