HEXELINE - kampania jesień-zima 2016/2017 fot. Marcin Kempski

Hexeline kampania jesień-zima 2016/2017 - Moda jesień 2016 - Tendy sezonu

Tajemnica szczęścia to poszukiwanie piękna. Zobaczcie zdjęcia z pięknej jesiennej kampanii.
Karolina Kalinowska / 26.09.2016 15:42
HEXELINE - kampania jesień-zima 2016/2017 fot. Marcin Kempski

Jesień się kocha lub nienawidzi. Mimo mojej ogromnej niechęci do tej pory roku, nie mogę zaprzeczyć, że to najbardziej magiczne miesiące w roku. Można odnieś wrażenie, że wtedy czas płynie wolniej. Wiele osób postrzega jesień jako nowy rozdział. Nowy początek! W czasie długich wieczorów spędzonych w domowym zaciszu mamy więcej czasu, aby skupić się na sobie. To czas wyciszenia, większego spokoju i... stawiania ważnych pytań.

Jesień na wsi - w tę magiczną porę roku dobrze być blisko natury


fot. Marcin Kempski/kolaż polki.pl

Żyjemy w zawrotnym tempie, każdego dnia mamy do wykonania setki zadań. Jesteśmy w ciągłym biegu... Przez to bardzo często zaniedbujemy wartości, które nasi rodzice i dziadkowie tak gorliwie nam wpajali od najmłodszych lat. Nie pamiętamy o dokładności, jakości oraz szacunku do siebie i innych.


fot. Marcin Kempski/kolaż polki.pl

W tym szalonym pędzie za rzeczami materialnym zapomnieliśmy, o tym, co jest tak naprawdę ważne. Czy pamiętasz, kiedy w spokoju wypiłaś kawę z mężem? Czy pamiętasz, kiedy ostatnio byłaś na spacerze i nie spoglądałaś nerwowo na zegarek lub telefon? Poszukajmy drogi, która pozwoli żyć mam w wolniejszym tempie...


fot. Marcin Kempski/kolaż polki.pl

Do takiej refleksji skłoniły mnie zdjęcia, które promują najnowszą kampanię Hexeline na sezon jesień-zima 2016/2017. Jej twórcy chcą nam pokazać, że współczesne życie i to za czym tęsknimy (smaki i zapachy z dzieciństwa), mogą żyć ze sobą w symbiozie. Nie musimy wywracać go do góry nogami, żeby dać sobie chwilę zapomnienia i powrotu w bezpieczne strony.

Niedoczas (felieton Boskiej Matki)


fot. Marcin Kempski/kolaż polki.pl

Zatrzymaj się! Oczyść głowę zakurzoną przez chaos. Wróć do korzeni. Do miejsc, które rozpalają ogień w twoim sercu i wyobraźni. Uśmiechnij się... Tak zwyczajnie, sama do siebie. Przypomnij sobie czynności, które porzuciłaś dla dóbr współczesnego świata, do zainteresowań, które zaniedbałaś. Delektuj się i smakuj życie, odbieraj je wszystkimi zmysłami.

Kobiety chyba tak mają, że nie potrafią skończyć...


fot. Marcin Kempski

Ta dziewczyna żyje dzięki przeszczepowi nerki. Teraz sama wspiera potrzebujących