zbiórka pieniędzy dla Leosia fot. Adobe Stock

Ruszyła zbiórka pieniędzy dla Leosia. Syna 27-latki, która była zarażona koronawirusem i zmarła na sepsę

Leoś urodził się na początku marca. Po 2 tygodniach jego mama zmarła wskutek powikłań poporodowych i sepsy.
/ 24.03.2020 10:15
zbiórka pieniędzy dla Leosia fot. Adobe Stock

20 marca zmarła w Radomiu 27-latka osierociła dwutygodniowego chłopca o imieniu Leoś. Kobieta była zarażona koronawirusem, podobnie jak jej mama, która wciąż walczy o życie. Tata Leosia na razie nie może zająć się chłopcem, przebywa w izolacji. Aby wspomóc rodzinę w tych koszmarnie trudnych dniach, ruszyła zbiórka pieniędzy.

Do tej pory zrzutkę wsparło prawie 4 tysiące internautów. Dołączamy się do ogólnopolskiego apelu. Oto bezpośredni link do zbiórki: zrzutka.pl

Na stronie zbiórki możemy przeczytać:

Nic nie jest w stanie zwrócić Leosiowi mamy, ale jestem przekonana, że zebrane pieniądze ułatwią mu i jego tacie stawienie czoła problemom dnia codziennego. 
 

Z opisu zbiórki dowiadujemy się także więcej na temat mamy Leosia. Pani Emilia była aplikantką adwokacką. Przyjazną, sumienną i bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Jej śmierć to wielki cios dla rodziny, znajomych, współpracowników.

Powodem śmierci mamy Leosia była sepsa, która wystąpiła w następstwie komplikacji związanych z porodem. 27-latka była zakażona koronawirusem, a poród odbył się przez cesarskie cięcie. 

Przeczytaj więcej najnowszych informacji:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/26.03.2020 09:02
Biedny maluszek :(