Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Współzałożyciel praktyki lekarskiej BeautymeD. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (1987). Uzyskał specjalizację I-go stopnia z zakresu otolaryngologii (1991). Członek sekcji Medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

 

Przez wiele lat mieszkał poza granicami Polski, między innymi w Azji, gdzie zafascynował się azjatyckim dążeniem do harmonijnego połączenia piękna wewnętrznego i zewnętrznego. Po powrocie do Polski, razem z żoną, założył praktykę lekarską BeautymeD, aby również w naszym kraju promować otwarte podejście do polepszania samopoczucia poprzez lepszy wygląd zewnętrzny.

 

Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobywał na licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą, prowadzonych przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Brał udział w kongresach naukowych i seminariach z zakresu medycyny estetycznej. Jest słuchaczem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie założonej przed Dr Andrzeja Ignaciuka.

 

W BeautymeD zainwestował w najbardziej zaawansowany z dostępnych na rynku laserowy sprzęt medyczny. Jego ambicją jest zaoferowanie pacjentkom i pacjentom szerokiego spektrum zabiegów i odpowiadanie na rosnące zapotrzebowanie na nowe technologie.
Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry stosując urządzenia laserowe, mezoterapię bezigłową oraz preparaty wypełniające zmarszczki.

 

Dr Miracki zawsze wyróżniał się swoim realistycznym i pełnym szacunku podejściem do potrzeb pacjentek i pacjentów. Zawsze jest gotowy wysłuchać i dodać otuchy. Szacunek i wysoka jakość są podwalinami filozofii jego praktyki lekarskiej.

 

Jego zamiłowania pozazawodowe to lotnictwo, samochody, podróże, dobra kuchnia i piękno przyrody. Swoimi fascynacjami chętnie dzieli się z rodziną i przyjaciółmi.

 

BeautymeD to jedyna na Mazowszu Klinika Medycyny Estetycznej uhonorowana Euro Certyfikatem Dobrych Praktyk Obsługi i Usług.  www.beautymed.com.pl

Nici liftingujące - poradnik
Nici liftingujące - poradnik5 lat temu
Nici liftingujące robią furorę w medycynie estetycznej. Dowiedz się, dla kogo przeznaczony jest zabieg z użyciem nici liftingujących, jak przebiega i jakich efektów możesz się spodziewać - odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym poradniku. Czytaj więcej