POLECAMY

Zjawiskowa "Księżniczka" z USA Sincerity

Cena: 1800 zł (do negocjacji)
Zjawiskowa "Księżniczka" z USA Sincerity

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Suknie ślubne / Sprzedam
  • Nr ogłoszenia: 42146
  • Data zamieszczenia: śro, 6 sty 2010
  • Rozmiar: 36-38

Opis ogłoszenia

Zjawiskowa suknia sprowadzana z USA firma Sincerity. Suknia jest jednocześciowa.
Rozmiar 6 czyli 36. Noszę prawdziwe 36 i suknia mimo wszystko byłą zwężana co jest z tego co się orientuję do odwrócenia. Nie była skracana, mierzę 171 i miałam obcas 4 cm.

Suknia posiada piękny tren, tu odradzam ucinanie go, podpinanie itp. Tren nie jest tak uciążliwy, jak sama myślałam. Uprzedzona podpięłam go co wyglądało wporządku ale nie dokońca było potrzebne.Tren bowiem ma w połowie subtelną pętelkę, na którą zawija sę na palec i wtedy tren formuje piękny "mostek" wraz z ręką i wygląda to pięknie - tak jak być powinno. Nie jest to męczące, a na pewno nie tak jak to wszyscy uprzedzają. Warto podtrzymać jednak do końca efekt.
Suknia nie jest ciężka, nie użyłam ramiączek - jednak taka możliwość jest. Suknią posiada specjalne zaczepki wewnątrz na 3 wysokościach (ramiącza oczywiście we wzorze gorsetu - komplet).
Suknia posiada jedno rozdarcie w efekcie nadepnięcia podczas tańca, nie widać tego bo znajduje się pod wieloma warstwami tiulu.

Gorset zdobią śliczne białe "perełki" i koraliki, cekinki, dół sukni takze jest ozdobiony ale delikatnie.

Do sukni będą dwa welony, jeden krótki, drugi długi
(ozdabiane delikatnie korlailikami jak przy sukni)

Super dodatkiem będzie dodatkowe dwurzędowe koło, które potęguje efekt i pięknie rozkłada suknię. Koszt takiego koła w sklepie z sukniami Cymbeline to 250 zł (tam było zakupione).

Posiadam także buciki Carlo Ferucci satynowe białe, w rozmiarze 37 pasujace idealnie do sukni takze oczywiscie włożone jeden raz. Model Claudia.

Proszę pamiętać, że całość to nie tylko suknia, która kosztowała 3200. Później okazuje się że płaci się takze za welon (krótki 150 zł, długi 250 zł), trzeba kupić buty za min. 300 zł, koło 250 zł...Mam więc nadzieję, że cena wywoławcza będzie zachęcająca.

Zapraszam do udziału w aukcji, odpowiem na wszelkie pytania. Oczywiscie istnieje możliwość zmierzenia sukni.

Polecam suknię z czystym sumieniem, efekt był powalajacy co było widać w oczach każdego, a to było niesłychanie miłe wrażenie.

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)