POLECAMY

ZESTAW ZABAWEK FISHER PRICE

Cena: 350 zł (do negocjacji)
ZESTAW ZABAWEK FISHER PRICE

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

FISHER PRICE,CHICCO I VTECH
WSZYSTKIE ZABAWKI SPRAWNE,J.ANGIELSKI
Leżaczek z wibracjami i kocykiem Fisher Price
Gdy chcesz by Twój skarb zasnął, włącz funkcję delikatnych wibracji, które go uspokoją i wyciszą. Bardzo miły w dotyku materiał(kocyk) i kolorowe wiszące zwierzaczki spodobają się Twojemu dziecku a Tobie dadzą chwilę wytchnienia i odpoczynku !!!
Wyposażenie i funkcje leżaczka
• zdejmowane zabawki stymulujące zmysły dziecka doskonale umilą czas spędzony w leżaczku
• zdejmowany pałąk z zabawkami
• kojące wibracje - idealne do uspokajania dziecka jak i usypiania
• praktyczny kocyk, który idealnie sprawdza się podczas dziennej drzemki
• zdejmowany pokrowiec-można prac w pralce
KARUZELA ŻYRAFA=FISHER PRICE
Niech ta przyjazna żyrafa obserwuje dziecko podczas gdy jej przyjaciele lew, zebra i słoń tańczą nad główką dziecka do czterech różnych piosenek, takich jak "The lion sleeps tonight" oraz " Hush little baby" aby pobudzić zmysł słuchu dziecka. Żywe kolory zwierzątek i czarno białe tarcze na karuzeli jak i jak również lusterko rozwijają zmysł wzroku. Karuzela odtwarza muzykę w dwóch trybach: długim (Long Play) do 7 minut muzyki lub krótkim (Short Play) do 2 minut muzyki. Gdy dziecko osiągnie wiek pięciu miesięcy, karuzelę można zdemontować i pozostawić lusterko znajdujące się na podstawie.Minus za podniszczone papierowe nakładki.
POZYTYWKA Z PROJEKTOREM-USYPIACZ VTECH
Zabawka posiada parę trybów pracy,wygrywając kołysanki lub odgłosy natury na suficie pojawia się ruchomy obrazek,opcje ta można oczywiście wyłączyć. Zabawka posiada regulacje czasu odtwarzania dźwięków oraz regulacje głośności i wielkości wyświetlanego obrazka.Elementy na zabawce poruszają się(miś i gwiazdki).Brak jednego z pasków mocujących zabawkę do łóżeczka.
MIĘCIUTKIE PIANINKO-FISHER PRICE
To mięciutkie pianinko będzie wspaniałą zabawką dla Twojego dziecka już od pierwszych dni życia.
Pianinko posiada 3 opcje zabawy:
1. Dla nowo narodzonego dziecka - zabawką z kołysanką i światełkami, którą można przymocować do łóżeczka dziecka.
2. Dla starszego dziecka, najlepiej przymocować pianinko pod jego stópkami, dzięki czemu po każdym kopnięciu w mięciutkie "klawisze" rozlegnie się melodyjka, głos zwierzaczka lub pojedyncze sygnały dźwiękowe w zależności od ustawionej opcji. Dodatkowo zaświecą się kolorowe gwiazdki
3. Dla dziecka raczkującego, należy położyć pianinko na podłodze, dzięki czemu dziecko będzie mogło grać na nim jak na prawdziwym pianinie.
Zabawka posiada regulację głośności
ŚWINKA BAWISKOCZEK-FISHER PRICE
Świetna zabawka z kolekcji Brilliant Basics!!!
Każdemu dziecku serce zabije mocniej z radości na widok sympatycznej świnki.
Wystarczy nacisnąć nosek któregoś z nich, żeby usłyszeć zabawną melodię i móc podziwiać jak brykają turlając się i chichocząc!!!
Miękkie uszy zwierzątka przyniosą ulgę małym ząbkom w bolesnym okresie ząbkowania....
Przy projektowaniu zabawek kładziono nacisk na harmonijny rozwój zmysłów, funkcji motorycznych, rozwój społeczny i osobowości.
Zabawki pomagają dziecku opanować zdolność wykorzystania zmysłów dotyku, wzroku i słuchu.
SLIMAK Z KLOCKAMI FISHER PRICE
Ten uśmiechnięty ślimak z muszlą to doskonałe połączenie zabawki i pudełka na klocki o kształcie idealnym dla dziecka. Nakarmiony klockami, po naciśnięciu czułków wygrywa piękną melodię. W zestawie znajduje się 10 klocków. Można je schować do muszelki ślimaka lub zbudować z nich wieżę.
KULA PEŁZACZEK-FISHER PRICE
Kula po pchnięciu wydaje wesołe dźwięki, wygrywa muzykę, mruga światełkami i sama się toczy. Po chwili zatrzymuje się. Po dotknięciu znowu się toczy zachęcając maluszka do raczkowania.
Wyposażona w 2 poziomy głośności
MUZYCZNY POCIAG CHICCO
Kolorowa, muzyczna zabawka stymulująca zmysł słuchu. Naciśnięcie jednego z przycisków umieszczonych na panelu włącza dźwięki. . Lokomotywa wydaje dźwięki typowe dla pociągu oraz dźwięki charakterystyczne dla pasażerów zwierzątek.

Dane kontaktowe

  • Województwo: lubelskie
  • Miejscowość: Lublin
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)