POLECAMY
Cena: 3500 zł (do negocjacji)

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Zespół Malibo to jeden z młodszych zespołów młodego pokolenia, który powstał w listopadzie 2012 roku w małej miejscowości niedaleko Gorlic "Rzepiennik Biskupi".

W skład zespołu wchodzą:
Anna - saksofonistka (wokalistka)
Marcin - perkusista
Radek - gitarzysta elektryczny (wokalista)
Piotrek - klawiszowiec
Radek - gitarzysta basowy

Tworzymy zgraną sympatyczną 5-osobową grupę, która jest w stanie sprostać wymaganiom, jakie stawia nam obecny rynek muzyczny. Dlatego nie boimy się wyzwań. Każdą uroczystość traktujemy indywidualnie. Służymy dobrą radą przy jej realizacji. Podczas występów staramy się w jak największym stopniu wytworzyć przyjazną atmosferę i zaangażować gości poprzez: świetnie dobrany repertuar, konkursy taneczne czy biesiadę za stołami. Wiernym efektem naszej pracy jest przede wszystkim uśmiech na twarzy i zadowolenie publiczności, które mobilizują nas do jeszcze większego wysiłku.
Nasza formacja to zespół muzyczny nie tylko na wesela... Oferujemy usługi w zakresie: oprawa muzyczna imprez okolicznościowych takich jak: wesela, śluby, bankiety, bale, urodziny, zabawy taneczne, koncerty i zabawy plenerowe.

Zapraszamy na nasz profil na fb:
https://www.facebook.com/ZespolMuzycznyMalibo?ref=hl

Dziękujemy za zainteresowanie, w razie jakichkolwiek pytań proszę pisać, lub dzwonić.
malibo.010@vp.pl

Pozdrawiamy - Zespół Malibo

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Rzepiennik Biskupi
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)