Zadziwi, zachwyci, rozkocha (34/36)

Cena: 3000 zł (do negocjacji)
Zadziwi, zachwyci, rozkocha (34/36)

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Suknie ślubne / Sprzedam
  • Nr ogłoszenia: 41444
  • Data zamieszczenia: sob, 19 gru 2009
  • Rozmiar: 34/36

Opis ogłoszenia

Suknia, którą mam do sprzedania najpierw zadziwi ceną, potem zachwyci krojem, a na koniec rozkocha w sobie każdą kobietę lubującą się w oryginalnych kreacjach (zwłaszcza przeznaczonych na tak niecodzienną i wyjątkową uroczystość). Sukienka została zaprojektowana i uszyta przez projektanta, który jeszcze kilka lat temu szył dla mnie suknie do tańca towarzyskiego, dlatego suknia jest leciutka, nie krępuje ruchów. Całe wykonanie sukni jest przacą ręczną. Dominuje styl hiszpański, dolna warsztwa spódnicy ma figlarne rozcięcie do kolana, dzięki czemu przy chodzeniu suknia pięknie faluje. Środkowa warstwa spódnicy to setki poziomo ułożonych wstążek, które dzięki swej zwiewności imitują piórka. W trakcie trwającej zabawy można zaszaleć i odpiąć całą dolną część spódnicy - zapewnia bardzo efektowną zmianę.
Informacje końcowe:
- materiały dla uszycia sukni został sprowadzone z Włoch
- welonzałączony do zestawu uszyty z tej samej faktury materiału
- załączona jest także odpinana kokarda, która może posłużyć jako tren (zakładałam do kościoła)
- kolor sukni - ecru

P.S. Osobista dygresja - suknia została zainspirowana przez moje marzenia, sama jestem zakochana w niej rozkochana, była jednym z elementów mojego cudownego wesela. Jestem pewna, że przyszłej właścicielce przyniesie szczęście, gwarantuje zachwycający wygląd i dobre samopoczucie.

Osobom zainteresowanym prześlę więcej zdjęć i odpowiem na pytania.

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)