POLECAMY
Wynajem zabytkowego Lincolna Continentala

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Jeżeli należysz do grona poszukiwaczy skarbów, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Z przyjemnością pragniemy przedstawić naszego sześcioosobowego Lincolna Continentala. Nasze zabytkowe auto rozświetli każdą ważną uroczystość swoją elegancją, wygodą oraz przestronnością. Szybko nie daje o sobie zapomnieć, wzbudza ogromne zainteresowanie w każdym miejscu na Ziemi. Nie dane będzie Wam oraz Waszym bliskim zapomnieć o luksusowej podróży rozpoczynającej Wasze Nowe Życie.
Jeśli pragniecie aby Wasz dzień był jedyny, niezapomniany, ta oferta skierowana jest do właśnie do Was.
Lincoln Continental nie jest zwykłym krążownikiem szos o czym świadczy zaledwie 370 egzemplarzy wyprodukowanych tego modelu. Dodam, że to najprawdopodobniej jedyny zachowany model w Europie.. więc nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się nielimitowanym czasem podróży.
Do naszego ogromnego asortymentu zalet dorzucamy tablice "młoda para" gratis oraz kilka przystrojeń samochodu do wyboru.

Dane kontaktowe

  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)