POLECAMY

Wymarzony Pierwszy Taniec weselny/ Choreografia Ślubna/ Szkoła Pierwszego Tańca

Cena: 75 zł (do negocjacji)

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Szkoła Indywidualnej Nauki Tańca Pierwszy Taniec Poznań, Dance For Beginners zaprasza do współpracy tych, którym marzy się szczególny Pierwszy Taniec.

Marzą Ci się podniebne akrobacje? A może ciekawy show tematyczny, walc wiedeński z wieloma trudnymi figurami, a może masz juz jakąś inspiracje na youtube, ale obawiasz się, że sam tego nie wykonasz.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy optymalny pakiet godzin zajęć, do stworzenia wyjątkowej choreografii- 20 godzin zegarowych w cenie 1500 zł ( tylko 75 zł za 60 minut zajęć) W cenie opieka 2 -óch instruktorów, Tancerz i tancerka, stały kontakt emailowy i telefoniczny, dobór i miks muzyki, choreografia, dodatkowe 2 godziny treningu.

Jesteśmy otwarci na najbardziej szalone i kreatywne pomysły, motyle, pory roku, podróż w czasie, czy po prostu zrobić z Was prawdziwych profesjonalistów, ale z doświadczenia wymaga to wysiłku i czasu. 20 godzin treningu, to coś co pomoże Wam osiągnąć sukces i zadowolenie a przede wszystkim, spełnić marzenia o Pierwszym Tańcu

Oferta dostępna w sezonie Ślubnym w lipcu i sierpniu, wrześniu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 729247991

lub poprzez stronę internetową www.pierwszytaniec.poznan.pl www.discofoxpoznan.pl

Dane kontaktowe

  • Województwo: wielkopolskie
  • Miejscowość: Poznań
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)