POLECAMY

Wyjątkowy, nowatorski pomysł na podziękowanie dla rodziców i nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam

Zapewne każdy z Was przed swoim weselem, chcąc podziękować swoim rodzicom za wychowanie, głowi się nad upominkiem. Czasem są to kwiaty, czasem zdjęcia, ale każdy musi przyznać, że coraz trudniej o oryginalny i niezwykły prezent.
Ja gorąco zapraszam do współpracy. Specjalnie na Państwa życzenie stworzę (napiszę, nagram) piosenkę dla Waszych bliskich. To nie będzie kolejna oklepana już piosenka. Piszę piosenki absolutnie o konkretnych osobach, o konkretnych ważnych wydarzeniach.Nie ma możliwości, aby dana piosenka się powtórzyła. Wyobraźcie sobie Państwo uśmiechy najbliższych, kiedy po wielu latach będą mogli nadal słuchać tej jedynej piosenki o nich samych. A może piosenka dla ukochanej żony lub męża? Pozwólcie utrwalić najważniejsze momenty muzyką, bo muzyka przetrwa wszystko. Muzyka wyraża najpiękniejsze emocje. Zapraszam do kontaktu.

Dane kontaktowe

  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Wrocław
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)