Wygodne i funkcjonalne krzesełko do karmienia dla dziecka

Cena: 80 zł
Wygodne i funkcjonalne krzesełko do karmienia dla dziecka

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!
Mam do zaoferowania wygodne i użyteczne Krzesełko do karmienia dla dziecka w wieku od ok 6 miesiąca do ok 3 roku życia. Krzesełko jest naprawdę bardzo solidne i stabilne, konstrukcja w stanie idealnym, wszystkie funkcje działają idealnie. Krzesełko ma 6 poziomów ustawienia wysokości siedziska, 3 możliwości ustawienia konta nachylenia oparcia, 4-punktowe szelki zabezpieczające dziecko, dopinany szeroki blat z wgłębieniem na kubek. Blat można zawiesić na stelażu, gdy nie jest akurat potrzebny maluszkowi. Pokrycie z miękkiego materiału łatwego do zdjęcia i uprania w pralce. Osobiście rozcięłam jedynie spód materiału w części chroniącej podnóżek (widoczne na zdjęciach), aby wyjąć usztywniający plastik, co umożliwiło pranie w pralce - w niczym to nie przeszkadza w użytkowaniu, dla mnie było ułatwieniem przy praniu.
Krzesełko składa się do niewielkich rozmiarów, przy tym stoi samodzielnie, bez podparcia, dzięki czemu zajmuje naprawdę mało miejsca, sprawdzając się świetnie nawet w niewielkich mieszkaniach.
Na stelażu widoczne nieznaczne rysy - wynik normalnego użytkowania. Krzesełko funkcjonuje doskonale, stan wizualny dobry.
Polecam gorąco!

Dane kontaktowe

  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Miejscowość: Szczecin
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)