POLECAMY

Wspaniały fotelik Casualplay Prima Easy Playxtream w idealnym stanie z wyposażen

Cena: 400 zł (do negocjacji)

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam Państwa!

Mam do zaoferowania fotelik renomowanej hiszpańskiej firmy Casuaplay – Playxterm PRIMA EASY.
Foteliki Casualplay stanowią połączenie nowoczesnego hiszpańskiego wzornictwa z bajeczną ergonomią i dbałością o maleńkiego pasażera.
Fotelik Prima Easy stosowany do transportu Dzieci w samochodzie (zawsze tyłem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego lub poprzez wkliknięcie w bazę zwykłą lub ISOFIX) przeznaczony jest dla Dzieci od pierwszych dni życia do osiągnięcia wagi ok 10 kg – i NAPRAWDĘ jest to realne. Jest to jedyny chyba na rynku fotelik, w którym realnie można posadzić dzieciątko w danym przedziale wagowym . Moja 16 miesięczna, niemała córcia, wciąż mogłaby podróżować swobodnie w tym foteliku, gdyby nie przekroczony limt wagi – jednak gabarytowo wciąż się w nim mieści!.
Jeżeli fotelik jest użytkowany w warunkach domowych, jako nosidło, leżaczek, kołyska ( można wprawić go w lekki bujany ruch) lub przy zamontowaniu go na stelażu wózka - wtedy jest on dostosowany dla dzieci w grupie wagowej do 13 kg czyli ok 18 m-ca życia.
Niezwykle ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem w tym foteliku jest możliwość ustawienia konta nachylenia oparcia w 4 różnych pozycjach: od w pełni leżącej do praktycznie siedzącej, co jest wspaniałą alternatywą dla nieco starszych, ciekawych świata maluszków. Możliwość posadzenia Dziecka w takiej pozycji w foteliku samochodowym montowanym na stelażu każdego z wózków firmy Casualplay zapewnia Maluszkowi komfort i 100% bezpieczeństwo w podróży samochodem oraz wygodny spacer w odpowiedniej do wieku pozycji. Dzięki możliwości rozłożenia fotelika na płask może on pełnić funkcję gondoli – co w przypadku najmłodszych Dzieci jest ważne w rozwoju ich kręgosłupów i o wiele wygodniejsze niż standardowy fotelik samochodowy.
Jest to fotelik identyczny jak Mutsy Traveller.
Fotelik Prima Easy jest bardzo obszerny i wygodny oraz doskonale wyposażony. W komplecie znajduje się:
- spora, ocieplana i wygodna w użyciu budka przeciwwiatrowa/przeciwsłoneczna z możliwością całkowitego zdemontowania,
- bardzo ciepłe, obszerne, doskonale osłaniające dziecko okrycie na nóżki. Dzięki dobrze umiejscowionym zamkom błyskawicznym mamy łatwy i wygodny dostęp do maluszka bez konieczności zdejmowania okrycia z fotelika,
- 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, z ochraniaczami na szelki i pas kroczny - fotelik posiada system napinania pasów pozwalający wykonać tą czynność jedną ręką,
- cała oryginalna dokumentacja fotelika,
- dodatkowo dołączam folię przeciwdeszczową – nie jest oryginalna ale nam doskonale się sprawdzała,
- wysokość - 60 cm
- szerokość - 73 cm
- długość - 60 cm
- waga - 5,3 kg.
Fotelik jest w naprawdę w bardzo dobrym stanie – nosi minimalne ślady użytkowania, ale nic mocno widocznego. Nam sprawował się świetnie a teraz, gdy nasza córeczka z niego wzrosła czas na nowego Lokatora.
Koszt nowego fotelika w sklepie to ponad 700 zł, ten jest tak samo funkcjonalny, praktycznie jak nowy a w dużo lepszej cenie.
NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM!
http://www.casualplay.pl/produkty/6/prima-easy#video

Dane kontaktowe

  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Miejscowość: Szczecin
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)