POLECAMY

WSPANIAłA, NOWA SUKNIA śLUBNA - WEJDź I ZOBACZ SAMA!

Cena: 1000 zł
WSPANIAłA, NOWA SUKNIA śLUBNA - WEJDź I ZOBACZ SAMA!

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam, do sprzedania mam śliczną suknię ślubną - suknia jest nowa, nie użyłam jej ani razu. Ślub mam dopiero w kwietniu, i byłam zmuszona kupić sobie nową suknię... ta jest już na mnie za ciasna... (dzidziuś w drodze :) ). Zapłaciłam za nią 1200 zł, sprowadzana była z Hong Kongu.
Moje wymiary, które podałam do uszycia, to:

obwód pasa 78cm,
obwód bioder 101-102 cm,
obwód biustu 96cm,
wzrost+obcas - 180cm+3cm obcasa= 183cm,
długosc od ramion do pasa - 46-47cm,
dł. od pasa do stóp 118cm

Jestem wysoka, więc niższe panie z łatwością mogą suknie skrócić :-) suknia przyszła nieco szersza w gorsecie niż podałam - gdzieś 4-5 cm... i też można go zwęzić. suknia jest naprawdę bardzo ładna, ale cóż... zdarzenie losu spowodowało, że jestem zmuszona ją sprzedać. Macie w tym wypadku takie udogodnienie, iż nie musicie czekać ponad 2 miesiące na tę suknię (bo tyle ja na nią czekałam gdy zamówiłam). Suknię można zobaczyć, i zabrać od razu po zakupieniu. oferowane suknie na allegro są także nowe, i kosztują troszkę więcej, niż ja ją wystawiam... więc uważam, że taki zakup będzie naprawdę opłacalny (jeśli panna młoda zdecyduje się na tę suknię)

w razie ewentualnych pytań proszę pisać na maila.

ZAPRASZAM DO LICYTACJI, BO NAPRAWDĘ WARTO!!

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Miejscowość: Zawiercie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)