POLECAMY

Wózek wielofunkcyjny Jedo Bartatina na pasach

Cena: 385 zł
Wózek wielofunkcyjny Jedo Bartatina na pasach

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Jedo Bartatina Classic na pasach
Polecam ten model - ma jedną z największych gondol (dł80cm) - bardzo wygodną dla dziecka (gondola ma regulowane oparcie na plecki, dzięki czemu maleństwo może już w głębokim wózku oglądać świat), pompowane, łożyskowane koła i zawieszenie na pasach - amortyzują każdy dołek i krawężnik i fantastycznie bujają dziecko do snu. Gondola i budka dobrze wentylowana, możliwość zrobienia z niej kołyski. Spacerówka rozkładana na płasko, regulowany podnóżek, wygodne, duże siedzisko, możliwość montażu w dwóch kierunkach. Wymiary podwozia bez kół po złożeniu w cm (dł/wys/szer) - 70/30/60. Waga wózka w wersji głębokiej: 14,9kg.
Waga wózka w wersji spacerowej: 13,5kg.Dodatkowo dokładam oryginalną torbę i osłonkę do gondoli/na nóżki. Całą tapicerkę można zdjąć do prania (pozostawiam to przyszłemu użytkownikowi, bo sama z doświadczenia wiem że lepiej samemu wyprać w swoim proszku).

Dane kontaktowe

  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Lubin
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)