POLECAMY

WÓZEK WIELOFUNKCYJNY 150ZŁ

Cena: 150 zł
WÓZEK WIELOFUNKCYJNY 150ZŁ

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

WÓZEK TOMA CROSS RIDER 150ZŁ - Bydgoszcz - Wzgórze Wolności

Wózek jest używany, w stanie b.dobrym. Wózek ma kilka rysek na stelażu, z jednej strony rączki i przy nakładce ochronnej na nóżki, tapicerka w stanie bardzo dobrym, kilka plamek na kieszeni budki, nie pamiętam co tam się dokładnie wylało, ale nie szło do końca wywabić, jednak jak ktoś o tym nie wie to niezauważalne. Wszystko razem, cały zestaw waży około 11kg, to bardzo mało jak na wózek wielofunkcyjny na dużych kółkach.
W skład zestawu wchodzi:

STELAŻ metalowy, ale bardzo lekki, pomalowany na czarno, wersja z przekładaną rączką, koła duże, trudno powiedzieć czy piankowe czy pompowane, ponieważ nigdy ich nie pompowałam, za to każde z nich ma widoczny wentylek. Kółka łatwo zdjąć. Wózek jest zwrotny, dobrze sprawdza się w mieście, w lesie, nad wodą, głównie dlatego że nie jest ciężki i ma duże kółka. Można nim spokojnie wjeżdżać po schodach. Wózek łatwo się składa do małych rozmiarów, mieści się w każdym bagażniku. Posiada wygodny, duży KOSZ NA ZAKUPY.

NOSIDŁO-GONDOLA kolor zielono-granatowy w środku biały, ochronna nakładka przypinana na zamek, dobrze wyważone szelki do przenoszenia. Specjalna nakładka na pałąk ochronny zamienia spacerówkę w wózek głęboki

SPACERÓWKA kolor zielony i granatowy, duża, szeroka, wygodna dla dziecka, 3 poziomy siedziska, do całkowitego leżenia, plastikowy podnóżek, przekładana rączka daje możliwość jazdy przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Duża budka chroni od słońca i wiatru. Dodatkowo przy położeniu na płasko materiał chroni dziecko od wiatru po obu bokach. Siedzisko posiada 3 punktowe pasy.

Dodatkowo wspólne dla obu wersji okrycie na wózek głęboki lub nóżki w spacerówce
ORYGINALNA FOLIA PRZECIWDESZCZOWA PRZYPINANA DO BUDKI NA ZAMEK

Odpowiem na dodatkowe pytania

Kontakt
E-mail: juel@op.pl
GG: 4567579
Telefon: 600382523

Dane kontaktowe

  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Miejscowość: Bydgoszcz-Wzgórze Wolności
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)