Wózek - terenowa spacerówka parasolka - Baby Welt

Cena: 250 zł
Wózek - terenowa spacerówka parasolka - Baby Welt

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Baby Welt - idealna spacerówka z dużymi terenowymi kołami składana w parasolkę.
Jeśli zamierzacie państwo jeździć po wyboistych drogach, chodnikach czy lesie, ale zależy wam na tym aby wózeczek ważył bardzo niewiele i składał się do bardzo małych wymiarów to jest to idealne rozwiązanie.
Aż szkoda, że tak mało popularne a wszędzie królują malusieńkie kółeczka, które przy byle dziurze nie dają rady jechać.
Wózeczek rozkłada się do pozycji do spania ale nie jest ona idealnie płaska (w zupełności jednak wystarcza na bardzo wygodne spanie bo nie jest to jakaś wielka różnica). Świetnym rozwiązaniem jest też budka, która zaciąga się aż do pałąka. Nasze dziecko podczas dużych wiatrów samo sobie zasuwało budkę i kazało odkryć w daszku okienko przez które patrzyło do przodu a wichura mogła sobie szaleć dookoła - nasz maluch był okryty.
Oczywiście regulowany jest również podnóżek, wózeczek posiada też odpinany pałąk. Kosz na zakupy jest naprawdę duży jak na wózeczek typu parasolka. Kąt nachylenia uchwytów jest również regulowany.
Z czystym sumieniem polecamy wózeczek mały, poręczny, lekki a zarazem terenowy. My bardzo długo szukaliśmy wózeczka, który spełnia te wszystkie cechy.
Tapicerka wózeczka nie była prana, nie mamy czasu na jej wypranie, a pewnie i tak każdy woli wyprać ją we własnym proszku.

Dane kontaktowe

  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Lubin
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)