POLECAMY
Cena: 200 zł

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Mam do zaoferowania wózeczek firmy ANMAR,w bardzo dobrym stanie.Kolor wózka pasuję dla chłopca jak i dziewczynki.(żółty)
Wózek posiada amortyzatory, dzięki rozbudowanej amortyzacji model jest miękko zawieszony, oraz, po zablokowaniu kół można zastosować formę kołyski. Wózek posiada przekładaną i regulowaną rączkę. Regulacja amortyzatorów. Koła pompowane na łożyskach. Blokady kół po obu stronach. Pojemny kosz na zakupy. Oparcie w spacerówce jest zabezpieczone moskitierą i dziecko nie wypadnie,okienko w budce również posiada moskitierę.Oparcie posiada pasy bezpieczeństwa oraz jest regulowane w trzech pozycjach na leżąco,pół leżąco oraz na siedząco. Podnóżek jest zabezpieczony folią oraz jest regulowany.Barierka również jest pokryta folią. Podstawka na nóżki metalowa chromowana. Materiały są naturalne i łatwo czyszczące. Stelaż wózka wytrzymuje większe obciążenia i jest solidny. W skład wózka wchodzi :
-torba na drobiazgi
-funkcjonalna torba z tylu budki
-folia przeciw deszczowa
-moskitiera
-barierka
-zabezpieczenie do nosidełka dla noworodka
- nosidełka dla noworodka
-osłonka na nóżki

W 100% mogę polecić ten wózeczek,byłam z niego naprawdę zadowolona.Więcej zdjęć na meila.

Dane kontaktowe

  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Miejscowość: Szczytno
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)