POLECAMY

wózek portugalskiej firmy Bebecar Stylo Steering System.Kolor khaki.

Cena: 999 zł
wózek portugalskiej firmy Bebecar Stylo Steering System.Kolor khaki.

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Mam Państwu do zaoferowania wózek portugalskiej firmy Bebecar Stylo
Steering System.Kolor khaki. Stan wózka bez problemu oceniam na więcej niż bardzo
dobry.
Jego kupno jest świetnym rozwiązaniem dla osób chcących posiadać firmowy wózek za niewielkie pieniądze. Cechą charakterystyczną wózka jest nowoczesny wygląd, duża funkcjonalność i, przede wszystkim, bardzo staranne wykonanie. Wózek posłuży dziecku od pierwszego dnia do trzech lat.

Gondola jest bardzo duża i wypełniona bawełną, można ją w całości zdjąć i uprać w temperaturze 30 st. Tkaniny z zewnątrz gondoli są nieprzemakalne. Posiada płynnie regulowany zagłówek, dzięki czemu można wybrać odpowiednią pozycję dla maleństwa- od leżącej dla noworodka do półsiedzącej dla starszej pociechy. Gondola posiada wygodne pasy do przenoszenia. Pełni również funkcję kołyski lub łóżeczka dla dziecka po zdjęciu ze stelaża i postawieniu na podłodze, a w samochodzie zastępuje fotelik do przewożenia dziecka. Dużą spacerówkę można montować tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Ma regulowane oparcie (4 pozycje) i podnóżek. Tapicerkę można w całości zdjąć i wyprać. W
komplecie znajduje się pokrowiec na nóżki pasujący zarówno do gondoli,jak i do spacerówki. W budce wszyta jest tylna moskitiera, która umożliwia dodatkową wentylację w gorące dni. Największą zaletą wózka jest aluminiowy, krzyżakowy stelaż, przystosowany do bujania dziecka.
Wózek posiada bardzo miękkie zawieszenie, łatwo składa się i rozkłada.
Dużą zaletą wózka są skrętne przednie koła z możliwością blokowania skrętności . Komfort podróżowania na każdym podłożu zapewniają duże, nisko profilowane piankowe koła.
Dołączam instrukcje do wózka. Wózek można oglądać w Mikołowie. W razie potrzeby prześlę zdjęcia.

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)