wózek bliźniaczy duo driver sprzedam

wózek bliźniaczy duo driver sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Wyprowadzamy się więc zależy nam na czasie :) Stąd cena do ustalenia. Do sprzedania jest wózek w kolorze seledynowym, dwa foteliki samochodowe (0-11) oraz wszystkie możliwe akcesoria a dodatkowo dorzucam dwa wysokie krzesełka. Wózek ma zarówno wersję głęboką z wyjmowanymi gondolami-nosiedełkami - wszystkie elementy jak w opisie nowego (przykrycia na nóżki do obu wersji, "koszyk na zakupy", torba przewieszana przez rączkę, z uchwytami na butelki, pasy z ochraniaczami, regulowane kilkustopniowo oparcia i podnóżki, budka również itd - najlepiej spojrzeć na opis nówki + dodatkowo poza kompletem folia i parasolka w kolorze.
Zalety: pompowane koła, regulowane amortyzatory, bardzo zwrotny, prowadzi się go jedną ręką!, regulowana wysokość rączki, liczne możliwości odpinania elementów przez co wózek jest bardziej przewiewny lub cieplejszy, hamulce z obu stron, przekładana rączka, dodatkowe poza torbą kieszenie.
Wady: nie mieści się w drzwiach małych sklepików ;), tylko niektóre elementy można wrzucić do pralki, lekkie luzy przy regulacji rączki w ustawieniu "przodem do jazdy", lekkie nie do zmycia zabrudzenie od wewnętrznej strony budki (niewidoczne normalnie), opada jeden podnóżek - do naprawienia, bo już to robiliśmy. Za to gondole zupełnie nieużywane!
Foteliki samochodowe w pełni sprawne - mało używane w kolorach podobnych do wózka (nieco ciemniejszy seledyn), ruchoma rączka, można używać jako bujaczków, mają w komplecie budki i okrycia na nóżki. W jednym brakuje tylko kawałka osłonki na sprzączce (defekt tylko wizualny!)
Gratis dokładam dwa krzesełka do karmienia. Aluminiowo plastikowe wysokie, z pasami wokół bioder - bardziej zużyte niż wózek i foteliki.

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)