POLECAMY

Wolne terminy 2009 i 2010, promocje na przyjęcia w piątki i w I kwartale 2010

Wolne terminy 2009 i 2010, promocje na przyjęcia w piątki i w I kwartale 2010

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Zapraszamy do nowo otwartej Sali Bankietowej EUROPA!
Organizujemy wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe i firmowe do 120 osób. Goście mogą zasiąść przy stołach okrągłych lub prostokątnych. Menu weselne już od 135 zł/osobę. W cenie przyjęcia zawarty jest wynajem Sali wraz z ogródkiem i parkingiem, dekoracja Sali: świeczniki na stołach, dekoracje bufetów, eleganckie pokrowce na krzesła, dekoracja za Parą Młodą, szarfy materiałowe i kule kwiatowe podwieszone pod sufitem. W 4 wersjach menu w cenie: tort weselny i napoje bezalkoholowe. Naszym Gościom oferujemy alkohol w bardzo atrakcyjnych cenach, natomiast za dostarczany przez Państwa alkohol nie pobieramy korkowego. Oferujemy także menu, w cenie którego alkohole dostępne są w formie open baru bez limitu przez cały czas trwania przyjęcia.
Pełen profesjonalizm, piękny wystrój i dekoracja Sali, wspaniałe jedzenie. Teren zamknięty, parking, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
WOLNE TERMINY 2009 i 2010!
PROMOCJA na przyjęcia organizowane od stycznia do marca 2010!
Zapraszam do obejrzenia sali i skorzystania z naszej oferty.

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa Wesoła
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)