wodzirej i Dj. Jarosław Skrabek + Biesiada z akordeonem

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam!
Nazywam się Jarosław Skrabek

Ponad 20 lat zajmuję się oprawą muzyczną i prowadzeniem wszelkich imprez na terenie całego kraju.
Wyjątkowe i najważniejsze w życiu wydarzenia wymagają wyjątkowej-profesjonalnej oprawy muzyczno-oświetleniowej.Oprawa muzyczno-oświetleniowa właściwie przygotowana i poprowadzona to klucz do sukcesu i zadowolenia klienta oraz gości, dlatego wspólnie z organizatorem czy Młodą Parą omawiamy program i przygotujemy scenariusz imprezy okolicznościowej, (wesela) tak żeby dokładnie trafić w oczekiwania bawiących się i zaspokoić wszelkie gusta dobrej zabawy.

Jako WODZIREJ - bawię, zachęcam do zabawy i śpiewam razem z gośćmi.

Jako DJ - posiadam dużo większy repertuar muzyczny niż zespół. Gram muzykę starą, nową i najnowszą, polską i zagraniczą o różnym gatunku: pop, dance, disco polo, biesiada, hity z list przebojów i inną na życzenie klienta, łatwo wpadającą w ucho, a przede wszystkim do tańca - zawsze odpowiednio dobraną do charakteru imprezy.

Wesela - powitanie gości a podczas przerwy na gorący posiłek przy dźwiękach AKORDEONu zachęcam do wspólnych toastów.
Śpiewamy znane wszystkim piosenki biesiadne m.in. „Hej Sokoły” „ Gdybym Miał Gitarę” „Zabrałaś Serce Moje” … i w ten sposób integrujemy się ze starszym i młodszym pokoleniem.

Studniówki - powitanie i rozpoczęcie polonezem, pomoc w nagłośnieniu i oświetleniu przedstawień przygotowanych przez uczniów, możliwość dopasowania muzyki do życzeń bawiących się.

Gram na takich imprezach jak: Wesela, poprawiny, chrzciny, komunie, urodziny, prywatki, osiemnastki, studniówki, dancingi, mitingi, firmowe, imprezy plenerowe, bale, imprezy integracyjne, szkolne, bankiety, andrzejki, sylwester, dożynki i inne imprezy okolicznościowe.

Posiadam profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, efekty, (dym) projektor do KARAOKE.

Uwaga! Służę pomocą przy organizowaniu innych usług związanych z imprezami okolicznościowymi (fotograf, videofilmowanie, dobór Domu Weselnego i jego dekoracja, itd.)

Dlaczego Dj? Odpoiwiedź jest prosta!
Koszt mojej pracy jest dużo tańszy niż zespołu. ;-)

Dane kontaktowe

  • Województwo: świętokrzyskie
  • Miejscowość: Częstochowa, Całe Świętokrzyskie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)