POLECAMY

Włoskie suknie ślubne MEGA WYPRZEDAŻ - 70 %

Cena: 500 zł (do negocjacji)

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam
Witam mam do sprzedania 300szt. sukien ślubnych zostały one przywiezione z Włoch większość to projekty włoskiego projektanta Paolo Fumarulo ( http://www.paolofumarulo.com/ ) który projektował też dla firmy Venus. Suknie wysokiej jakości (materiał zdobnictwo ) Duża różnorodność modeli bo około 230 (niektóre modele powtarzają się – różne rozmiary bądź kolory). Nie jestem hurtownikiem czy producentem więc sprzedaż ta będzie jednorazowa. Większość sukni jest nowych z metkami jednakże niektóre z nich mają niewielkie zabrudzenia ( po przymiarkach czy po transporcie)
Suknie obecnie znajdują się w Łodzi. Cześć sukien można zobaczyć na stronie www.suknieslubne.ugu.pl (jednakże posiadam jeszcze około 100 innych modeli) (chciałam zaznaczyć ze zdjęcia te jak Państwo mogą zauważyć są tzw. "realphoto” i nie są wykonane profesjonalnie, suknie tez nie były prasowane bądź przygotowywane w szczególny sposób do zdjęcia gdyż pochłonęłoby to za dużo czasu.)
Interesuje mnie najbardziej szybka sprzedaż hurtowa dlatego też cena jest tak niska (600zl.szt). Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany kupnem konkretnego modelu to proszę o kontakt. W zależności od zakupionej ilości bądź wybranego modelu cena może ulec zmianie.

Oferuję pomoc również przy organizacji transportu.
Więcej informacji można zasięgnąć pod nr. tel. 509-929-913 lub 502-633-504 bądź proszę pisać na e-mail grabowicz.anna@gmail.com

Dane kontaktowe

  • Województwo: łódzkie
  • Miejscowość: Łódź
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)