POLECAMY

Wieczór panieński z MODELS FX Polish Chippendales

Wieczór panieński z MODELS FX Polish Chippendales

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Models Fx Polish Chippendales - liderem na polskim rynku!

Zawodowi striptizerzy przedstawiają profesjonalny występ erotyczny w stylu Chippendales. Najprzystojniejsi mężczyźni zadbają by twój wieczór panieński był niesamowity. Od początku istnienia grupy Models Fx, nasi tancerze erotyczni trafia na rynki międzynarodowe. Jesteśmy jedyną grupą w Polsce, która striptiz męski wykonuje ekskluzywnie i wyjątkowo. W naszej ofercie są mega występy grupowe w dyskotekach, klubach, teatrach, a także imprezy okolicznościowe np. wieczory panieńskie.

Czy masz odwagę zobaczyć nas w krainie gorących fantazji, jakie my, uwielbiamy najbardziej? Nazywamy się Models Fx – Polish Chippendales! Zobacz, o czym marzą prawdziwi mężczyźni! Poznajcie nasze zakazane fantazje... Poznajcie ucieleśnienie piękna ciała i zwierzęcy żar namiętności tańca. Mężczyźni z Models Fx – Polish Chippendales sprawią, że nie będziecie mogły oderwać oczu, a wszystko jak zawsze ukazane w wyjątkowo apetycznej formie. W tej egzystencjalnej podróży jakim jest wieczór panieński poznacie wiele kontrastów, szczególnie pomiędzy tym, co piękne, a tym co zakazane... To podróż, której nigdy nie zapomnicie, gdyż odkryjemy w niej fantastyczny świat najbardziej wyuzdanych uciech ciała. Jednak, co w tym przypadku najważniejsze, głównym wątkiem, pozostaje zabawa.

Lubisz piękno, wspaniałą zabawę, 100% erotyki i niezapomniane chwile? Jeśli tak, to my Cię nie zawiedziemy! Stajemy się Waszym snem na jawie!

Zapraszamy na oficjalny serwis grupy www.modelsfx.pl

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)