POLECAMY

Wesele 7.06.2014 r. w Rzezawie k. Bochni

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam!

Mam do odstąpienia termin przyjęcia weselnego 7 czerwca 2014 r. (sobota) w hotelu „Kasztel” w Rzezawie k. Bochni.

Data idealna, bo sobota, bo „7”, bo czerwiec :)

Hotel jest położony pod Bochnią, dojazd jest bardzo dobry, autostradą A4, i z Krakowa i z Tarnowa. Sam budynek jest również nowy, wystrój oryginalny, zorganizowany z głową, nie jest nadęty, a jednocześnie wykończony w bardzo dobrym jakościowo standardzie. Na parterze sala biesiadna, zaraz obok parkiet z miejscem na zespół i wyjście na taras i ogród. Wyżej pokoje gościnne. Warto dodać, że są po przeciwnej stronie do parkietu, więc kiedy goście bawią się w najlepsze przy muzyce, to Ci co potrzebują odpocząć mają ciszę i komfort. Szczegóły i zdjęcia znajdziecie pod adresem http://www.hotelkasztel.pl/pl/

Menu weselne to głównie: obiad (3 dania, różne warianty), potem 4 ciepłe posiłki, a przez cały czas zimna płyta. Do tego oczywiście napoje, ciasta, owoce, herbata itp. Alkohol może być własny, może być z lokalu.

Umowa obejmuje przyjęcie dla minimum 100 osób, po 180 zł za gościa (dzieci 50% taniej). Nowożeńcy dodatkowo dostają gratis apartament „de lux”, a goście mogą zarezerwować pokoje w promocyjnych cenach.

Odstąpię termin jakichkolwiek bez dodatkowych opłat, jedynie za zwrot wpłaconego zadatku (który oczywiście szczęśliwemu nabywcy liczyć się będzie na poczet całości wesela).

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu
Kamil
seriel@op.pl
(+48) 502-416-374

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Rzezawa k. Bochni
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)