VideoFilmowanie DVD, HD, 3D i 4K wesela i śluby

VideoFilmowanie DVD, HD, 3D i 4K wesela i śluby

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Podnosząc rok rocznie jakość naszych usług pragniemy z radością zachęcić Państwa do skorzystania z nowej tańszej usługi:

- filmowanie i montaż bez możliwości poprawek na filmie - 1400,00zł
- filmowanie i montaż z możliwością poprawki na filmie - 1800,00zł
- filmowanie i montaż z możliwością 3 poprawek na filmie - 2100,00zł

oferta na witrynie:
www.magnoliafilm.pl

Kolejny ważnym elementem są nowe etui ślubne w formie profesjonalnego foto-albumu, które zaprezentujemy na naszej stronie internetowej już wkrótce. Charakteryzują się one solidnym wykonaniem oraz wysoką jakością nadruku, każdy projekt tak samo jak w poprzednich sezonach jest realizowany indywidualnie i uzgadniamy z parą młodą, dzięki czemu mają Państwo wpływ na jego finalny kształt.

Miło nam również poinformować, że w związku z ogromnym zainteresowaniem związanym z promocją na kran kamerowy, przedłużamy ją na rok 2015, dzięki czemu wszystkie realizowane przez nas filmy bedą wyglądały jeszcze dynamicznie oraz nowocześnie.

Ostatnią, nowością która pragniemy Państwu zaoferować na sezon ślubny 2015 jest możliwość realizacji ujęć za pomocą platformy lotniczej.

www.magnolifilm.pl

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Bochnia
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)