Torty weselne, słodkie stoły

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sweet Party, to kontynuacja Słodkiej Stacji, to miejsce, w którym chcemy dzielić się z Wami naszym entuzjazmem, doświadczeniami związanymi z pieczeniem, zdjęciami tego co kochamy robić, tego co jesteśmy w stanie dla Was wykonać.


Sweet Party to nie tylko torty artystyczne, babeczki czy cake popsy, jakie dotychczas mogliście zamawiać w Słodkiej Stacji. Nasza nowa odsłona to również stylizowane słodkie stoły, które realizujemy podczas różnych przyjęć okolicznościowych. Sprawdzają się przede wszystkim jako atrakcja na weselach czy imprezach firmowych, a coraz częściej na domowych imprezach urodzinowych czy dziecięcych przyjęciach urządzanych w Figloraju.
Tworzone przez nas wypieki dzięki swemu wyjątkowemu smakowi i wyglądowi doskonale nadają się na prezent. Nadają się również jako oryginalne podziękowanie za udział w uroczystościach i przyjęciach.
A w naszej kawiarence znajdziecie codzienny smakołyk - prawdziwe domowe wypieki, bez użycia gotowych mieszanek!

Dane kontaktowe

  • Województwo: łódzkie
  • Miejscowość: Łódź
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)