Super wózek CHICCO głęboki+spacerowy+fotelik Auto Fix. Stan bardzo dobry!!!

Cena: 750 zł (do negocjacji)
Super wózek CHICCO głęboki+spacerowy+fotelik Auto Fix. Stan bardzo dobry!!!

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Super wózek 3w1 głęboki + spacerowy + fotelik samochodowy. W bardzo dobrym stanie!!!Firmy Chicco. Po jednym dziecku, czysty zadbany. Mało używany. Tapicerka w idealnym stane. Fotelik z bazą do samochodu, budką, wkładem dla noworodka i osłonkami na pasy oraz przywieszka do wózka (widoczna na zdjęciach). Kolor wózka to szaro seledynowy. Możliwość wysyłki kurierem. Tel. 513689990.

Opis produktu:

Zestaw składający się ze spacerówki Ct, gondoli i fotelika samochodowego Synthesis Auto-Fix. W komplecie z budką letnio-zimową, nową folią przeciwdeszczową na cały wózek, koszykiem na zakupy, okryciem na nogi na polarze, torbą.

Spacerówka:

W wózku spacerowym CT zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne: ruchome, podwójnie składane rączki dające się regulować nawet przy złożonym wózku,
zintegrowany system hamowania wszystkich tylnych kół jednocześnie oraz dodatkowe tapicerowanie siedziska w okolicy głowy, szyi i kręgosłupa dziecka, zapewniające malcowi maksymalny komfort podróży i ochronę wrażliwych części ciała. Czteropozycyjne oparcie, regulowany podnóżek i obszerne siedzisko z miękką, ergonomicznie wyprofilowaną tapicerką dają dodatkową wygodę dziecku. Szczególny nacisk położono na zachowanie bezpieczeństwa malca. Gwarantują je:
- pięciopunktowe pasy z możliwością stopniowego ich wypinania, ze specjalnym zabezpieczeniem przed odpięciem ich przez dziecko
- obszyta miękkim materiałem barierka
- plastikowe osłonki wszystkich wystających części
- odblaskowe naszywki, a także doskonały, niezawodny system hamowania oparty na specjalnym przewodzie.

Dzięki niemu, przy użyciu tylko jednego pedału obie pary tylnych kół blokują się jednocześnie.
Wózek spacerowy CT wyróżnia także nowoczesny wygląd - wiele wystających elementów ma obłe kształty. Jak przystało na 'luksusowy pojazd' wózek. Chicco CT Trio posiada dwa rodzaje resorowania: dla zestawu spacerówka z gondolą lub fotelikiem (miękkie) lub do jazdy w samej spacerówce (twardsze).
Koła o ćrednicy 18cm wykonano z najwyższej jakości tworzywa, które amortyzuje mikrowstrząsy powstające podczas jazdy nawet po równej powierzchni, co dodatkowo gwarantuje płynną, spokojną jazdę. Spacerówkę osłania dwuczęściowa budka z foliowymi okienkami i daszkiem. Jej dolną część w ciepłe i słoneczne dni można odpiąć.
Wózek składa się szybko a po złożeniu stoi bez żadnego podparcia. Posiada również uchwyt do przenoszenia.

Gondolka ma wygodny, regulowany uchwyt służący do jej przenoszenia. W budce gondolki wszyta jest moskitiera. Okienko z moskitierą można zasunąć na suwak. Dodatkowo gondolka ma płynnie regulowany zagłówek. Pokrętło do regulacji znajduje się na zewnątrz gondolki (w nóżkach dziecka). Budka wyposażona jest w system cichego składania.

Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko z dodatkowym tapicerowaniem w okolicach głowy, szyi i kręgosłupa zapewni dziecku maksymalny komfort podróży i ochronę wrażliwych części ciała. Oparcie posiada czteropozycyjną regulację a podnóżek dwupozycyjną. Duża dwuczęściowa budka ma foliowe okienka. Rączki wózka można ustawić w jednej z 8 pozycji. Mechanizm składania i rozkładania pracuje lekko i łatwo uruchomić go jedną ręką. Spacerówka wyposażona jest w okrycie przeciwdeszczowe i obszerny kosz na zakupy. Spacerówka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia.

Dzięki praktycznemu systemowi Clik Clak, pozwalającemu na łatwe montowanie gondoli i fotelika samochodowego na podwoziu wózka spacerowego, zestaw oferuje unikalny system przewozu dzieci od 0 do 3 lat.

W komplecie duża pojemna torba mocowana przy rączkach wózka z mozlwiością noszenia na ramieniu.

W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria:

- nowa folia przeciwdeszczowa,
- okrycie na nóżki z polarkiem,
- kosz na zakupy,
- torba w kolorze tapicerki wózka.

Wymiary wózka:
Złożony: 38 x 102 cm
Rozłożony: 54 x 92 x 105 cm

Wymiary gondoli: 46 x 82 x 65 cm

Wymiary Fotelika: 45 x 69 x 57 cm

Waga:

spacerówka: 10 kg
spacerówka + gondola: 14,3 kg
spacerówka + fotelik: 13 kg

Dane kontaktowe

  • Województwo: łódzkie
  • Miejscowość: Łódź
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)