POLECAMY
Cena: 500 zł (do negocjacji)
suknia ślubna firmy sarah

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sprzedam suknię ślubną firmy sarah. suknia była używana jednokrotnie w tym roku, po czym była czyszczona. Jest w bardzo dobrym stanie.

DOKŁADNY OPIS SUKNI:
Suknia jest biała i ma srebrne dodatki (na haftach i dole sukni oraz na kwiatach na spódnicy). W słońcu i świetle lekko się mieni. Suknia jest dwuczęściowa (gorstet + spódnica). Na gorsecie znajdują się hafty (na górze i na dole gorsetu) oraz marszczony pas materiału takiego, jak na dole spódnicy. Gorset jest ścinany po skosie oraz sznurowany z tyłu. Spódnica zapinana jest pod biustem, składa się z dwóch widocznych warstw: pod spodem jest tiul ozdobiony lekko srebrnymi dodatkami oraz perłowymi koralikami, a na nim znajduje się "podpinana" ozdobnymi kwiatami warstwa organtyny, na dole której znajdują się także hafty ze srebrnymi dodatkami. Pod widocznymi warstwami znajduje się jeszcze warstwa materiału białego, na którym znajduje się widoczna część spódnicy oraz halka z dwoma kołami z fiszbiny.

ROZMIAR: 40-42, na ok 165 cm wysokości.
Rozmiar bardzo łatwo zmienić, ponieważ gorset jest sznurowany, a cała suknia jest przystosowana do poszerzenia i zwężenia.

DODATKI:
w cenie dodaje także welon dopasowany do dołu sukni, diadem ze srebrnymi cyrkoniami, szal z organtyny oraz rękawiczki z dopasowanym haftem

CENA:
500 ZŁ (możliwość negocjacji)

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA SUKNII W CELU ZASTANOWIENIA SIĘ NAD ZAKUPEM, ALE PRZEDTEM PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY (nr 698683326)
W razie pytań także proszę o kontakt na podany numer telefonu.

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Miejscowość: Racibórz
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)